امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام قدردانی رئیس آموزش و پرورش چابکسر به مناسبت حضور پرشور در انتخابات۹۶

وحید محمودی چابک رئیس آموزش و پرورش چابکسر به مناسبت حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای پیام قدردانی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، وحید محمودی چابک رئیس آموزش و پرورش چابکسر به مناسبت حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای پیام قدردانی صادر کرد. این پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وشاورهم فی الامر فاذا عزمت فتوکل علی الله ، ان الله یحب المتوکلین ( آل عمران -۵۲)

حضور در انتخابات هر کشوری ، نشان از علاقمندی مردم به نظام حاکمیت آن کشور می باشد و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای روز جمعه ۲۹/۲/۹۶ (چه در پای صندوق رای ریاست جمهوری و چه شوراهای اسلامی شهر و روستا ) ، نشانه ظفرمندی و تدبیر مردمی است که به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته و با حضور پر شور و گرم خود مشت محکمی بر دهان دشمنان میهن عزیزمان _ ایران _ کوبیدند و نشان دادند که مردم ما به وصیت امام راحل و رهنمود های مقام معظم رهبری و ارزشهای انقلاب و خون شهدا وفادارند و هیچ توطئه ای چه داخلی و چه خارجی ، نمی تواند آنان را از مسیر انقلاب و خط ولایت منحرف نماید.

 

در این صحنه ، حضور چشمگیر فرهنگیان ،مثل همیشه و بلکه پرشور تر از گذشته جلوه گری نموده است و با همکاری فرهنگیان این انتخابات در کمال آرامش ، در جای جای میهن پهناورمان – ایران عزتمند- برگزار گردید.

 

لذا بر خود فرض می دانم از حضور همه همکاران و فرهنگیان منطقه که با رغبت و عشق پای صندوق های رای آمده و سرنوشت کشور را به دست مرد تدبیر و امید سپرده اند ، تقدیر و تشکر نمایم و ضمن تبریک به منتخب شایسته شما فرهنگیان و مردم عزیز ،پیروزی هر چه افزونتر دکتر حسن روحانی و دیگر خدمتگزاران صدیق به نظام جمهوری اسلامی را آرزومندم .

وحید محمودی چابک

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.