امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۴:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس توضیح داد؛

آخرین خبرها درباره تحلیف و سوال از رئیس جمهور

نعمتی گفت: تحلیف رئیس جمهور در روز شنبه ۱۴ مرداد ماه با حضور مهمانان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

به گزارش رودسریها بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به مصوبات امروز جلسه هیئت رئیسه خانه ملت گفت: تحلیف رئیس جمهور در روز شنبه ۱۴ مرداد ماه با حضور مهمانان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به درخواست تعدادی از نمایندگان برای سوال از رئیس جمهور به دلیل مشکلاتی که موسسات اعتباری به وجود آورده‌اند نیز بیان داشت: قرار شد دو تن از اعضای هیئت رئیسه مجلس یعنی آقایان وکیلی و کاتب جلسه‌ای را با نمایندگان درخواست کننده و طیب‌نیا وزیر اقتصاد، سیف رئیس کل بانک مرکزی و همچنین نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور برای بررسی سوال و حل و فصل این موضوع داشته باشند.

نظارت کمیسیون‌های تخصصی بر اجرای موادی از قانون برنامه

نعمتی با بیان اینکه قرار شد کمیسیون‌های تخصصی بر اجرای موادی از قانون برنامه نظارت داشته باشند تصریح کرد: کمیسیون‌های تخصصی موادی از قانون برنامه (قانون احکام دائمی برنامه و بودجه) ، قانون بودجه و همچنین دستگاه‌های متناظرشان را رصد و پیگیری کرده و گزارشاتی را درباره نحوه اجرای به نمایندگان در صحن علنی ارائه کنند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: قرار است جلسات مشترکی همه به صورت فصلی میان هیئت رئیسه مجلس و روسای کمیسیون‌ها تشکیل شود تا مواردی که نیاز به پیگیری بیشتر از سوی هیئت رئیسه یا کمیسیون‌ها دارد مورد بررسی قرار بگیرد.

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.