امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رودسر:

استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در راستای محرومیت زدایی روستاها در اولویت برنامه های دولت می باشد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رودسر گفت: استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در راستای محرومیت زدایی روستاها در اولویت برنامه های دولت می باشد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، رحمان کاظمی پیش از ظهر امروز در جلسه پشتیبانی اردوی جهادی مصباح برای اعزام به روستای هلوبن دره بخش رحیم آباد که در فرمانداری رودسر برگزار شد، اظهار داشت : استفاده از ظرفیت های دانشجویی در قالب گروه های جهادی در راستای محرومیت زدایی روستاها در اولویت برنامه های دولت تدبیر وامید است.

 

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی بهترین شکل هم افزایی و هم پوشانی نیروهای جوان کشور است ، افزود: تجربیاتی که در اینگونه برنامه ها به جوانان انتقال می یابد ، راهگشایی برای مدیریت های آینده آنها در مسند مدیریت در کشور خواهد بود.

 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رودسر خاطرنشان کرد: هر ساله یکی از نقاط محروم اشکورات رودسر انتخاب می شود و پروژه هایی که اعتبار بیش از ۱۰۰ میلیون تومانی اعتبار نیاز دارد ، با هم افزایی و اعتبار سی میلیون تومانی اجرا می گردد که می توان به تعمیر و بازسازی مقبره امامزاده روستای لسبو، مخزن آب لامشکن در اشکور سفلی ، مخزن آب شرب خراسان پشته اشاره کرد که در ۴سال دولت تدبیر و امید توسط نیروهای جهادی انجام شده است.

 

کاظمی تصریح کرد: ایجاد زیرساخت های آب شرب و طرح هادی روستایی و روستاهای فاقد بیکار از اولویت های دولت است و استاندار گیلان مستمرا پیگیر آن می باشد.

 

گفتنی است مسئولین ادارات آبفار ، راه و شهرسازی ، حمل و نقل ، جهادکشاورزی آموزش و پرورش و بخشداری رحیم آباد و نمایندگان گروه جهادی مصباح در این جلسه حضور داشتند و برنامه ریزی لازم جهت اعزام گروه جهادی مصباح به روستای هلوبن دره اشکورات بخش رحیم آباد انجام شد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.