امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه رودسر مطرح کرد :

مرجعیت شیعه در پیروزی موصل نقش اساسی داشت

امام جمعه رودسر گفت: مرجعیت شیعه در پیروزی موصل نقش اساسی داشت

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام تقی روحانی پس از توصیه و دعوت همگان به تقوای الهی و پرهیز و اجتناب از محرمات، فرارسیدن شهادت امام جعفر صادق (ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت : ماندگاری اسلام ناب محمدی(ص) مدیون امام جعفر صادق (ع) و تاسیس دانشگاهی بود که چهار هزار طلبه پرورش داد که هرکدام عالمی بزرگ در دنیای اسلام شدند.

 

وی در ادامه هفته تامین اجتماعی و بهزیستی را گرامیداشت و افزود: تعداد افرادی که در بهزیستی تحت پوشش هستند نگران کننده است و با توجه به اینکه هزینه نگهداری بالاست خیرین از این نهاد حمایت کنند.

 

امام جمعه رودسربه سالروز تاسیس شورای نگهبان اشاره کرد و خاطرنشان نمود فقها و حقوقدان ها ناظر بر قوانین هستند و نفوذی های دشمن را در نطفه خفه می کنند.

 

حجت الاسلام روحانی پیروزی رزمندگان اسلام در موصل را شهد شیرینی برای جهان اسلام دانست و تصریح کرد: این شهر ۳سال در دست دیوانه های داعشی بود ، جنایاتی که در این شهر شد باید در تاریخ ثبت شود ، شادی این پیروزی فقط مختص به مردم عراق نیست بلکه اختصاص به جهان اسلام دارد که باید از نقش تاثیرگذار مرجعیت شیعه عراق آیت الله سیستانی قدردان بود.

 

وی خطاب به کشورهایی که تسلیحات و کمک به گروهک تکفیری داعش داشتند ، گفت: شما می خواهید با پرورش این گروهک تکفیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به زانو درآورید ولی کور خوانده اید ، ملت ایران با تمام وجود در مقابل دشمن ایستاده است و هیچ هراسی از دشمن ندارد و نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.