امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدرس حوزه و دانشگاه در یادواره شهدای سیارستاق:

پیروی از ولایت فقیه توطئه دشمن را خنثی می کند

مدرس حوزه و دانشگاه در یادواره شهدای سیارستاق کلاچای گفت:پیروی از ولایت فقیه توطئه دشمن را خنثی می کند

به گزارش خبرنگار رودسریها ، دکتر مهدی صدیقی عصر امروز در مراسم یادواره ۱۹ شهید منطقه سیارستاق بخش کلاچای ، گفت: شهدا با ایثار و از خودگذشتگی از آرمان های انقلاب دفاع کردند و ضامن بقاء و ارزش های اسلامی شدند.

 

این مدرس حوزه ودانشگاه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را ولایت و رهبری دانست و افزود :ملت بزرگ ایران با پیروی از ولایت فقیه باتمامی توطئه های دشمن مقابله می کند و از تهدید و تحریم های ظالمانه هیچ ترسی و واهمه ای ندارد و برای ادامه راه امام راحل وشهدا باتمام توان ایستادگی خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا دمیدن روح  فتوت،غیرت ،رشادت و مردانگی برای همه نسل هاست، چرا که شهدا برای آرمانهای مقدس و اهداف پاک جان خود را فدا کردند و به شهادت می رسند.

 

صدیقی به قیام تاریخی میرزا کوچک خان جنگلی اشاره و گفت :با شهادت میرزا نهضت جنگل به افول رفت ولکن بعد روزگارانی فرزندان میرزا حماسه سازان این مرز بوم شدند و توانستند طومار همه مستکبران را ازایران جمع کنند و زیر یوغ استبداد نباشند و الگوی این  آزادگی و آزادمردی امام حسین(ع) می باشد.

 

این مدرس حوزه و دانشگاه ادامه داد: درسی که شهدا به ما آموختند فقط برای گذشته نبود بلکه راه را برای آینده نیز ترسیم می کند ، شهدا امنیت امروز کشور را به ما هدیه دادند ، و اینکه جریان ها و گروه های تروریستی جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران اسلامی را ندارد مرهون خون فشانی شهداست.

 

در ادامه این مراسم عبدالحسین حسن پور فرمانده پایگاه شهید غنوی سیارستاق با بیان اینکه در مرحله حساسی از موقعیت سیاسی و اجتماعی قرار داریم ، گفت: گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم تا آمریکا و دیگر دشمنان این ملت نتوانند امنیت را از ما غصب کنند.

 

در پایان مراسم با مداحی وسینه زنی یاد وخاطره شهدای ۸سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

گفتنی است شهید محمدعلی غنوی ، شهید تیمور یعقوب پور، شهید خلیل امیری جانباز ، شهید حبیب امیری جانباز، شهید ارسلان تقوی ،شهید محمد احمدی ، شهید عطالله عاشورزاده ، شهید سیدباقرمیراحمدی، شهید احمد زمانی ، شهید یوسف پریشن ، شهید محمدرضاعشوری ، شهید رضا موسی زاده ، شهید بهمن احمدنژاد، شهید ستار زمانی ، شهید یوسف آقاجانی ، شهید سیدحسن میراحمدی ، شهید صمد باقری ، شهید سیدرضا رهروان  و شهید نقی خدادوست ، ۱۹ شهید منطقه سیارستان بخش کلاچای می باشند

خبر و تصاویر: خدیجه جعفرپور

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.