امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۴:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجلیل از بانوان اداره آموزش فنی و حرفه ای رودسر به مناسبت هفته عفاف و حجاب

از بانوان اداره آموزش فنی و حرفه ای رودسر به مناسبت هفته عفاف و حجاب تجلیل شد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، در مراسمی به مناسبت هفته عفاف و حجاب از بانوان بخش دولتی و خصوصی اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رودسر تجلیل به عمل آمد.

 

هادی یوسفی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای در این مراسم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را به عنوان عنصر مهم فرهنگی و انسان ساز یکی از اهداف راهبردی این سازمان بیان داشت و گفت: فعالیت های تبلیغی و اطلاع رسانی و اقدامات شایسته مسئولین آموزشگاه های آزاد در بهسازی و تجهیز مکان اقامه نماز ، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاثیر ارزنده ای در روح معنوی خواهد گذاشت.

 

حجت الاسلام امیدی امام جماعت مرکز ، ابتکار تشویق بانوان اداره آموزش فنی و حرفه ای توسط رئیس این مرکز را ستودنی و قابل تکریم و تمجید دانست و خواستار اشاعه این عمل حسنه در تمام ادارات شد.

 

وی بیان داشت غنچه تا غنچه است در حجاب است هیچ کس هوس چیدن آن را نمی کند اما همین که حجاب را کنار نهاد آنرا خواهد چید وقتی هم که چیدند چند روزی ممکن است در جای مناسب قرار دهند اما دیر نمی پاید که پژمرده و پرپر می شود و آن را در سطل زباله می ریزند.

 

حجت الاسلام امیدی خاطرنشان کرد: بانوان تا در حجابند همچون غنچه می مانند و هیچکسی دست طمع و تصرف به سمت آنان دراز نمی کند اما همین که این حجاب کنار گذاشته می شود مورد طمع دیگران واقع خواهد شد.

 

در پایان این مراسم از فعالان عرصه حجاب و عفاف اداره فنی و حرفه ای با اهداء لوح و جوایز تقدیر بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.