امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس تامین اجتماعی رودسر:

۱۱هزار رودسری بیمه تامین اجتماعی هستند

رئیس تامین اجتماعی رودسر گفت: ۱۱هزار رودسری بیمه تامین اجتماعی هستند

به گزارش خبرنگار رودسریها نصرت الله پورقربان در نشست خبری با اصحاب رسانه از ۱۱ هزار و ۴۹۲ نفر بیمه شده اصلی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی شهرستان رودسر خبر داد و گفت: از این تعداد ۵۱۹۹ نفر در قالب بیمه اجباری ، ۱۱۹۹ نفر در قالب حرف و مشاغل آزاد ، ۱۰۷۳ نفر بصورت اختیاری ، ۲۲۵۷ نفر در قالب موارد خاص ، ۱۴۵۵ نفر در قالب بیمه رانندگان و ۲۰۹ در قالب بیمه بیکاری ، بیمه شده اند.

 

وی به تسهیلات کوتاه مدت ۲۹ میلیارد ریالی در سال ۹۵ اشاره کرد و افزود: کمک هزینه ازدواج ، کمک هزینه کفن و دفن ، کمک هزینه پروتز و اورتز ، کمک هزینه بارداری ، غرامت دستمزد و بیمه بیکاری بوده است.

 

رئیس تامین اجتماعی شهرستان رودسر ادامه داد: تسهیلات بلندمدت ۳۸۲ میلیارد ریالی این سازمان در سال گذشته در قالب پرداخت مستمری بازنشستگان ، بازمانده از کارافتاده ، مستمری بگیران ، عائله مندی ، حق سنوات و مسکن ، کمک هزینه سبدخانوار ، کمک یارانه دولت و مساعدت بیمه تکمیلی به ۲۰هزار و ۹۵۵ نفر می باشد.

 

پورقربان با بیان اینکه با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۴۰ درصد مخاطبان اصلی و قرعی بخش مرکزی و رحیم آباد از وضعیت مطلوبی در سرانه بیمه شده برخوردار بوده ابراز امیدواری کرد ، همه مدیران و دستگاه ها و کارفرمایان نسبت به امر بیمه های اجتماعی مساعدت کرده تا همه کارگران از بیمه اجتماعی که از حقوق اولیه شهروندیست بهره مند شوند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.