امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۸:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیونی برای احیاء و تجهیز زمین ورزشی شهدای جنیدی رودسر

۴۰۰ میلیون ریال برای احیاء و تجهیز زمین ورزشی شهدای جنیدی رودسر سرمایه گذاری شد.

مدیر باشگاه سیمرغ رودسر در گفتگو با خبرنگار رودسریها با اشاره به واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی مطابق ماده ۸۸ از طرح احیاء ، تسطیح و تجهیز زمین ورزشی شهدای جنیدی رودسر خبر داد و گفت: خوشبختانه در تحقق این امر بخش خصوصی گام های قابل قبولی برداشته ، بطوری که با آبیاری مناسب و مدیریت شفاف و اثر گذارگذار باعث رویش چمن طبیعی در این زمین ورزشی شده است.

 

رضا حاجی خانی همچنین از نصب دو عدد کانتینر یکی برای دفتر باشگاه و اتاق داوران و دیگری برای رختکن بازیکنان در این زمین ورزشی خبر داد و گفت: در مجموع ۴۰۰ میلیون ریال از سوی بخش خصوصی که از سوی باشگاه هما مدیریت می شود با مشارکت مردمی هزینه شده است.

 

وی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این زمین ورزشی را احداث یک دستگاه سرویس بهداشتی سیار در محدود این زمین ورزشی اعلام و گفت: علاوه بر این تور فنس های تخریب  شده در این زمین ورزشی نیز ترمیم و بازسازی شده است.

 

این پیشکسوت ورزش فوتبال شهرستان رودسر همچنین ادامه داد: حال حاضر یازده جلسه تمرینی بصورت هفتگی با مشارکت ۳۵۰ ورزشکار در این زمین ورزشی انجام می گیرد.

 

وی افزود: باشگاه همای رودسر، سیمرغ رودسر و ۳تیم پیشکسوتان شامل پیشکسوتان رودسر ، کاسپین رودسر و ملوان رودسر در این زمین ورزشی به تمرین مشغولند.

 

حاجی خانی یادآور شد خوشبختانه برخورد مناسب مدیران مجموعه در این زمین ورزشی باعث شده آرامش کاملی را در این منطقه شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.