امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۹:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه قدس گیلان:

انقلاب اسلامی ، در برابر زیاده خواهی های دنیای استکبار خواهد ایستاد

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت:انقلاب اسلامی ، در برابر زیاده خواهی های دنیای استکبار خواهد ایستاد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، سردار محمد عبدالله پور روز دوشنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه رودسر با اشاره به زیاده خواهی های دنیای استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: این انقلاب به پشتوانه مردم و با هدایت های عالمانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب ذره ای از اصول و ارزش های خود عدول نخواهد کرد و مقابل زیاده خواهی های آنان خواهد ایستاد و این راهبرد را با قوت ادامه خواهد داد.

 

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در راه دفاع از آرمان های خود که برگرفته از تعالیم اسلام است، مقابل زیاده خواهی ها و فتنه انگیزی های دشمنان خواهد ایستاد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه سخنان خود به چند مشخصه انقلابی گری در نظام جمهوری اسلامی اشاره و مهمترین آنها را دفاع از آرمان ها ، داشتن همت بلند و متعالی در راه رسیدن به اهداف و پایبندی به استقلال کشور و پایبندی به تقوای دینی عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه مبانی نظام جمهوری اسلامی حمایت از مظلوم و مبارزه با استکبار ستیزی است تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران هرجا احساس کند مظلوم مورد ظلم و تعدی و ظلم قرار گرفته است با تاسی از سالار شهیدان به مبارزه همه جانبه با ظلم ادامه می دهد و آنرا بعنوان اصل خدشه ناپذیر خود قرار می دهد.

 

سردار عبدالله پور با بیان اینکه اسلام منهای روحانیت معنایی ندارد ، افزود: ترویج فرهنگ غنی اسلامی از سوی رهبر انقلاب و مراجع دینی تبیین می شود و اگر امروز می بینید اسلام های تکفیری و انحرافی در خاورمیانه رشد و نزج پیدا کرده متاثر از نداشتن رهبری دینی است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه شهید حججی و شهید حسین پور شلمانی محصول فرهنگ عاشورایی هستند بیان کرد: وجود چنین نسلی اجازه نخواهند داد، حادثه تلخی همچون حادثه ای که برای امام علی (ع) پیش آمد ،تکرار شود

 

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تاکید موکد رهبر انقلاب مبنی بر ترویج و نهادینه کردن فرهنگ اقتصادمقاومتی در جامعه آن را لازمه توسعه کشور دانست و گفت: این امر باید همواره از سوی مسئولان نظام مد نظر قرار گیرد و تنها از این طریق است که می توانیم از بر مشکلات اقتصادی کشور فائق شویم.

 

به گفته سردار عبدالله پور با توجه به هجمه های عظیم دشمنان انقلاب و نظام برای تحت فشار گذاشتن ملت ایران ابراز امیدواری کرد دولت با محور قرار دادن سیاست اقتصاد مقاومتی، اقتصاد را به یک سرانجام خوب سوق دهد .

 

فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه فشار های اقتصادی دنیای غرب علیه نظام جمهوری اسلامی هر روز بیشتر می شود، افزود: این ملت همانگونه که در هشت دفاع مقدس جانانه و با صلابت درمقابل آنها ایستاد مطمئنا در این آزمون سخت نیز عزتمند و سربلند بیرون خواهند آمد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دولت کنونی متعلق به فرد و گروه و جریان خاصی نیست و متعلق به همه است ، تصریح کرد: تضعیف دولت به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و سپاه پاسداران نیز با تمام وجود در مقابل کسانی که بخواهند اصل و اساس انقلاب و نظام را خدشه وارد کنند، ایستادگی خواهد کرد.

 

سردار عبدالله پور در پایان سخنانش با اشاره به ماموریت های سپاه در شاخص هایی همچون محرومیت زدایی ، فرهنگی ، دفاعی و سازندگی ،از مسئولان شهرستان خواست همچون گذشته در تحقق این اهداف ما را یاری دهند.

 

در پایان این مراسم با قدردانی از حمات دو ساله سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور ، سرهنگ ناصر پورکریمی به سمت فرمانده جدید سپاه ناحیه رودسر معرفی شد

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.