امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در اولین جلسه شورای شهرستان رودسر تاکید شد؛

تلاش برای حضور سرمایه گذاران در بخش گردشگری و اقتصادی رودسر

اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان رودسر عصر چهارشنبه در فرمانداری رودسر برگزار شد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، مسلم احمدیان در  اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان رودسر که عصر چهارشنبه ۲۲ شهریور در فرمانداری رودسر برگزار شد، گفت: تمام تلاش مجموعه شورای شهرستان باید با نگاه خدمت به مردم و پیشرفت روز افزون شهرستان باشد و در پیگیری مشکلات و انعکاس آن به مسئولین تلاش کنند.

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان رودسر ادامه داد: باید از تمام ظرفیت ها برای ارتقاء شهرستان در زمینه های  فرهنگی، اجتماعی ، عمرانی و اقتصادی بهره برد و فرصت و فضا را برای حضور سرمایه گذاران بخش گردشگری در شهرستان فراهم کرد.

 

وی در ادامه وظایف شورای شهرستان را متذکر شد و خاطرنشان کرد : بررسی بودجه شهرداری ها ، طرح های عمرانی و مصوبات شوراها به تائید شورای شهرستان برسد و جایگاه اصلی شورای شهرستان باید به تمامی شوراها شناسانده شود.

 

جعفر قاسمی نماینده شورای شهرستان در استان گیلان با اشاره به اینکه امانتدار مردم هستیم گفت: مردم انتظار تلاش و خدمت را از ما دارند و باید در رفع مشکلات از هیچ کوششی دریغ نکنیم و در این راه بعنوان نماینده استان از تجربیات ارزشمند آقای رضا یوسفیان بهره خواهم برد و بعنوان سفیر شهرستان رودسر پیگیر پیشرفت شهرستان هستم.

 

در ادامه شهرام محمدی نماینده فرمانداری برخی قوانین شورای شهرستان را بیان داشت و هریک از اعضاء نقطه نظرات خود را در جهت پیشبرد اهداف شهرستان اعلام کردند.

 

در پایان این جلسه اعضای کمیسیون ها معرفی شدند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.