امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه رودسر:

فتنه دیگری در پشت پرده تجمعات اعتراضی نهفته است/ملت ایران در ۹دی تیر خلاصی بر پیکر دشمن زدند

امام جمعه رودسر گفت: فتنه دیگری در پشت پرده تجمعات اعتراضی برخی نقاط کشور نهفته است

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه امروز رودسر ضمن توصیه و دعوت همگان به تقوای الهی و پرهیز از محرمات ، رحلت جانسوز حضرت فاطمه معصومه (س) را تسلیت گفت و اظهار داشت: خداوند راه رسیدن به بهشت را دو چیز اعلام فرموده که یکی ترس از مقام ربوبی و دیگری پیروی نکردن از هوای نفس است.

 

وی ادامه داد: باید تقوا را در خانواده ها بدرستی پایه گذاری کرد تا جامعه بزرگ دچار نقصان نشود باید طوری نظام خانواده را چیدمان کرد که با کوچکترین زلزله ای گسسته نشود.

 

امام جمعه رودسر با اشاره به هدف انقلاب اسلامی ایران گف: ما انقلاب نکردیم که شکم مان را سیر کنیم ، هدف از انقلاب و بیرون کردن شاه ظالم ، حاکم شدن امور دینی در جامعه بود

 

حجت الاسلام روحانی به برگزاری اجلاس نماز و زکات اشاره و بیان داشت: رهبر انقلاب دو پیام به این اجلاس دادند که از اهمیت اجلاس است ، مدارس و دانشگاه های ما باید به نماز اول وقت اهمیت قائل شوند ، در مساجد باید اذان صبح اعلام شود، برخی از مساجد این عمل صالحه را انجام نمی دهند ، خداوند از ما شکایت می کند.

 

وی در ادامه با بیان اهمیت بزرگداشت سالروز ۹ دی گفت: مردم دیدند که اصل نظام و اصل دین و اصل خون شهدا و اصل ولایت در معرض خطر افتاده بود، رهبر انقلاب مردم را به بصیرت فراخواند ، مردم خودجوش به میدان آمدند و تیر خلاص بر پیکر دشمن زدند.

 

امام جمعه رودسر از مشکلات اقتصادی و بیکاری در جامعه گلایه کرد و خاطرنشان نمود: دولتمردان باید عجله کنند ، حل مشکلات وظیفه شماست.

 

حجت الاسلام روحانی به تجمعات اعتراضی در برخی نقاط کشور اشاره کرد و گفت: برخی ها به بهانه گرانی و وضع اقتصادی جامعه دنبال فتنه ای دیگر هستند که ملت هوشیار و بصیر ما این فتنه ها را یکبار در ۹دی ۸۸ خنثی کرده است

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.