امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه رودسر:

سبک زندگی اسلامی باید محور زندگی ما باشد

امام جمعه رودسر با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی باید محور زندگی ما باشد ، گفت: اگر از سبک دین و اسلام دوری کنیم شاهد خسارات زیادی در زندگی خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه امروز رودسر ضمن دعوت همگان به تقوای الهی و پرهیز از محرمات گفت: اگر بهشت را می خواهید از خدا بترسید ، امر خدا را بپذیرید و نهی آن را ترک کنید.

 

وی به سخنان رهبر انقلاب در خصوص سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و افزود: اگر می خواهیم زندگی ما سبک اسلامی را داشته باشد باید محورها را رعایت کند و اگر از سبک دین و اسلام دوری کنیم شاهد خسارات زیادی در زندگی خواهیم بود.

 

امام جمعه رودسر خطاب به تولیدکنندگان آثار سینمایی و تلویزیونی گفت: در فیلم و سریالی که ساخته می شود باید سبک زندگی اسلامی رعایت شود ، در فیلم ها و سریال های تلویزیون به غیر از تبلیغ نماز به همه چیز اشاره می شود.

 

روحانی ادامه داد: خداوند متعال مردان را سرپرست نظام خانواده و زنان را موظف به ایجاد آرامش کرده است، مرد حق دیکتاتوری ندارد و بنا نیست خشونت کند ، آنچه نظام خانواده را پا برجا نگه می دارد و مستحکم می کند در دل یکدیگر جا شدن است.

 

وی در ادامه خطبه های نماز به کاهش بارش در سالزراعی جدید اشاره کرد و گفت: کشاورزان شخم زمستانه را آغاز کنند و از آبی که بدلیل فصل سرما در شالیزارها موجود است بهره بگیرند تا در زمان کاهش نزولات آسمانی به سختی نیافتند.

 

امام جمعه رودسر با اشاره به دیدار با مادر شهیدان ناصحی در زمان حیات ، اظهار داشت: آن مرحومه بر مراقبت از نظام تاکید داشتند که مراقب باشیم به دست نااهلان نیافتد.

 

روحانی  با تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی اذعان داشت: ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال برای حماسه دیگری به میدان خواهند آمد و باری دیگر تودهنی به ترامپ و سردمداران استکبار خواهند زد و مسئولین نیز از این فرصت بهترین استفاده ها را ببرند و گزارش عملکرد نظام را به مردم اعلام کنند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.