امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار رودسر خبرداد:

افتتاح و بهره برداری از ۲۱۵ پروژه عمرانی و عام المنفعه در دهه فجر

فرماندار رودسر از افتتاح و بهره برداری از ۲۱۵ پروژه عمرانی و عام المنفعه در دهه فجر امسال شهرستان خبر داد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، علی وارسته بهدانی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در فرمانداری رودسر برگزار شده بود، اظهار داشت: بقاء نظام اسلامی ایران متاثر از حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب است و به برکت وجود معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره) و حضور مردم در صحنه باعث شد تا انقلاب اسلامی به بار نشست و این باعث شد بساط نظام شاهنشاهی فرو بریزد.

 

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران پدیده بزرگ تاریخ معاصر است و تفاوت آن با انقلاب های دیگر حضور مردم در صحنه می باشد و به همین جهت است که جایگاه انقلاب ما در منطقه و دنیا توانسته تاثیرگذار باشد.

 

سرپرست فرمانداری رودسر در ادامه به علل و عوامل شکل گیری انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: فساد طبقه حاکم و غیرمردمی ، بی کفایتی رژیم پهلوی ، نادیده گرفتن استقلال و هویت ملت ایران از جمله آن عوامل می باشد.

 

وارسته بهدانی به ضرورت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر از سوی دستگاه ها و نهادهای شهرستان تاکید کرد و اذعان داشت: همه مدیران باید در این زمینه حساسیت ویژه ای داشته باشند و از این فرصت گرانبها برای بیان خدمات و دستاوردهای نظام بهره ببرند.

 

وی از مدیران شهرستان خواست : با برنامه ریزی صحیح ، برنامه های مناسبی از خدمات نظام به مردم انتقال دهند تا از آن طریق، نشاط آفرینی و امیدبخشی را در مردم افزایش دهند.

 

سرپرست فرمانداری رودسر در بخش دیگری از سخنان خود گشایش و بهره برداری از ۲۱۵ پروژه عمرانی و عام المنفعه با حجم سرمایه گذاری ۸۲ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در شهرستان خبر داد.

تهیه خبر: پرویز رحیمی

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.