امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهردار کلاچای:

نگاه جزیره ای در ستاد مدیریت بحران جایز نیست / شهرداری کلاچای آمادگی کامل در مدیریت بحران برف را دارد

شهردار کلاچای با بیان اینکه نگاه جزیره ای در ستاد مدیریت بحران جایز نیست، گفت: شهرداری کلاچای آمادگی کامل در مدیریت بحران برف را دارد

به گزارش خبرنگار رودسریها محمدموسی شعبانیان روز پنجشنبه در دومین نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری، انفرادی و جزیره‌ای عمل کردن در ستاد مدیریت بحران را جایز ندانست و اظهار کرد :معتقدم این گونه نگاه نه تنها نتیجه بخش نبوده و حتی انرژی زیادی را نیز به هدر می دهد خروجی خوبی از آن حاصل نخواهد شد که باید به جد از آن پرهیز کرد.

 

وی همچنین ضرورت بهره گیری صحیح از همه امکانات و تجهیزات موجود برای مقابله با حوادث احتمالی را خواستار شد و افزود :در تحقق این کار باید از ظرفیت مردمی نیز به خوبی بکارگیری شود تا مردم هم تشویق و ترغیب برای مشارکت در این کار شوند.

 

شهردار کلاچای در ادامه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر ورود سامانه سرد و بارش زا به منطقه و تاثیر پذیری شرق گیلان از آن اضافه کرد:خوشبختانه با بسیج همه امکانات و تجهیزات موجود در شهرداری می توانیم بر مشکلات فایق آییم اما تحقق این امر مستلزم آن است که آستانه صبر و تحمل خود را در این زمینه بالا ببریم.

 

در ادامه سه عضو شورای اسلامی شهر آقایان پورحسین، عابدینی و قلی پور و همچنین اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری کلاچای هر یک به بیان سطح و میزان آمادگی و انسجام در بهبود و فرایند کار اشاره کردند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.