امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه رحیم آباد:

توجه به اقتصاد مقاومتی راه حل مشکلات جامعه است

امام جمعه رحیم آباد در خطبه های نماز خطاب به مسئولین گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی راه حل مشکلات جامعه است

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام حبیبی در خطبه های نماز جمعه امروز رحیم آباد پس از دعوت همگان به تقوای الهی اظهار داشت :حضرت زهرا (س) صاحب یک جایگاه والایی ازنظر تقوا است والگویی تمام عیاربرای بشریت است.

 

وی ادامه داد: حضرت فاطمه (س) به عنوان یک ماموم که چطور از امامش تابعیت می کند نقش آفرینی کرد ازمقام ولایت وامامت علی (ع) دفاع کرد.حضرت فاطمه(س) یک آتش به اختیار به تمام معنی بود ودفاع از ولایت در مقابل کج رفتاریهای حاکمان وقت به صورت حساب شده وارد میدان شد واز امامش دفاع کرد.

 

امام جمعه رحیم آباد با اشاره ای به هشدار مقام معظم رهبری در درس خارجشان، خاطرنشان کرد: آمریکا بعد از شکست در سوریه وعراق نتوانست داعش را سرپا نگه دارد، داعش را انتقال دادند به کشور افغانستان برای اینکه حضورش را در منطقه توجیه کند و هشدار رهبر برای ما یک پیام است باید مراقب بود برای اینکه می خواهد از یک طرف امنیت اسرائیل تامین کند و از طرف دیگر امنیت کشور منطقه را به خطر بیاندازند مخصوصا دولت مردان ما باید حواس شان جمع باشد.

 

حبیبی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و ورود امام راحل اظهار داشت: در شرایطی هستیم که بعضی از اشخاص از سوابق انقلابی خود عدول کرده اند، همچنین رویش هایی که در نسل سوم انقلاب بوجود آمده و این رویش ها خیلی مهم است و از نسل اول طوفنده تر ،مفید تر و مقدس تر هستند.

 

وی اذعان داشت:دشمن بیکار ننشسته است و مستکبران عالم به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند و اگر آمریکا به جامعه جهانی فشار می آورد تا برجام ۲ و ۳ را عملیاتی کنند بخطار همین دشمنی با فرزندان معنوی انقلاب اسلامی است.

 

امام جمعه رحیم آباد تصریح کرد:مسئولین نیز نباید مشکلاتی که می توان در داخل حل کرد به آن طرف مرز ها رگه بزنند و بجای وابستگی به خارج از کشور با نسخه رهبر انقلاب که توجه به اقتصاد مقاومتی است ، مشکلات کشور را حل کنند.

 

حبیبی در پایان خطبه  های نماز جمعه به مشکلات چایکاران اشاره و از مسئولین پیگیری جدی تر حل مشکلات این قشر را خواستار شد.

تهیه خبر: پرویز رحیمی

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.