امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
همزمان با سراسر کشور؛

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان رودسر به صدا درآمد

همزمان با سراسر کشور، زنگ انقلاب به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مدارس شهرستان رودسر به صدا در آمد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، مراسم نمادین نواخته شدن زنگ انقلاب به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در دبیرستن دخترانه کفایت تقی زاده برگزار شد.

 

قربان احمدی رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حوزه آموزش و پرورش طی ۳۹ سال اخیر ۳۴۹ پروژه احداث ، تخریب و بازسازی کرده است و همچنین ۱۷۳۳ کلاس درس و علاوه بر آن ۱۶ پروژه مقاوم سازی با ۸۰ کلاس درس ، ۹۵ مدرسه استاندارد سازی گرمایشی ، ۵۰۲ کلاس درس ، ۵۳ مدرسه و ۳۱۸ کلاس درس هوشمند در شهرستان رودسر تقدیم ملت ایران کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: ۶ شهید از رودسر تقدیم انقلاب شده اند که دو شهید از آن بزگواران دانش آموز بوده اند و این سند افتخاری برای آموزش و پرورش شهرستان می باشد.

 

علی وارسته سرپرست فرمانداری رودسر در ادامه این مراسم به نقش جوانان در شکل گیری انقلاب اشاره کرد و گفت:  مطالبه گری ، تحرک و پویایی و حضور همه جانبه در عرصه های مختلف از ویژگی نسل جوان آن دوران بوده  که در شکل گیری انقلاب تاثیر گذاشته است.

 

وی با بیان اینکه جایگاه دانش آموزان نیز در این مسیر مورد توجه است ، خاطرنشان کرد: همواره رهبر انقلاب بر اهمیت و جایگاه دانشجویان و دانش آموزان تاکید دارد.

 

حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه رودسر در مراسم زنگ انقلاب اظهار داشت: شما جوانان آیندگان این کشورید آنانیکه این انقلاب را از سال ۴۲تابه امروز با جان و مال خود انجام وظیفه کردند وتحویل شما داده اند ، امروز شما باید این نظام را حفظ کنید انقلاب متعلق به شماست.

 

وی افزود: بقاء انقلاب اسلامی مدیون تحصیل وتعلیم علم شماست امروز درتمام رشته ها جوانان مادر دنیا میدرخشند ومقام ورتبه های اول را کسب نموده اند این درحالیست که در قبل انقلاب ایران درجغرافیایی جهانی دیده نمیشد .

 

امام جمعه رودسر خاطرنشان کرد:شما دانش آموزان با تحصیل ،دینداری ،حجاب خود این انقلاب را حفظ کنید این امانت را شهدا به ما سپردند و ما باید آنها را به صاحب اصلیش بسپاریم .

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.