امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
با حضور مدیرکل فنی و حرفه ای گیلان صورت گرفت؛

افتتاح اولین نمایشگاه گذر مهارتی گیلان در شهرستان رودسر

اولین نمایشگاه گذر مهارتی گیلان ظهر شنبه ۱۴ بهمن ماه در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، اولیین نمایشگاه گذر مهارتی گیلان با مدیریت دستگاه فنی و حرفه ای و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی رودسر با ۱۸ غرفه شامل درودگری، قالی بافی ، صنایع دستی ، مکانیک و تاسیسات با هدف ترغیب افراد به مهارت آموزشی و اشتغال افتتاح شد.

 

رحیم عطایی پور مدیرکل فنی و حرفه ای گیلان در این مراسم اظهار داشت: نمایشگاه گذر مهارتی به همت کارآفرینان فنی و حرفه ای برای معرفی توانمندی های مهارت کارآفرینان حوزه فنی و حرفه ای شکل گرفته است که از آموزشگاه های آزاد و دولتی شهرستان رودسر در این نمایشگاه حضور دارند.

 

وی هدف از ایجاد نمایشگاه را فرهنگ سازی مهارت در سطح استان گیلان عنوان کرد و گفت: کعرفی کارآفرینان در حوزه مهارت آموزی می تواند الگویی برای جوانان باشد.

 

مدیرکل فنی و حرفه ای گیلان خاطرنشان کرد: گیلان به دلیل آمار بالای فارغ التحصیلانی که دارد توانسته اولین نمایشگاه گذرمهارتی را با همکاری دانشگاه آزاد راه اندازی نماید تا جوانان بتواند در مسیر کسب دانش به فکر تامین مهارت باشند که قطعا دانش در کنار مهارت فرصت دست یابی شغلی را بالا می برد.

 

عطایی پور تصریح کرد: طرح اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر در جوانان آغاز شده و  فنی و حرفه ای استان گیلان از تمام پتانسیل و توان خود استفاده خواهد کرد تا به توانمندسازی نیروی انسانی بیشتر در مسیر مهارت آموزی و کسب فرصت های شغلی کمک کند.

 

گفتنی است این نمایشگاه تا ۱۹ بهمن ماه در دانشگاه آزاد رودسر دایر می باشد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.