امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۵:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست فرمانداری رودسر مطرح کرد:

توجه ویژه دولت به اشتغال و فقرزادیی مطلق در سال ۹۷

سرپرست فرمانداری رودسر گفت: دولت به اشتغال و فقرزادیی مطلق در سال ۹۷ توجه ویژه ای دارد

به گزارش خبرنگار رودسریها ، علی وارسته بهدانی در مراسم افتتاحیه سردخانه دومنظوره در شهرک صنعتی رودسر گزارشی از جمعیت شهری و روستایی شهرستان اعلام کرد و گفت: ۳۸۵ روستا از ۴۲۱ روستای شهرستان دارای سکنه هستند و براساس آمار نسبت جمعیت شهری و روستایی در شهرستان با هم برابر است.

 

وی به فعالیت ۱۰ شرکت در شهرک صنعتی رودسر اشاره کرد و گفت: در یک ماه از حضورم در شهرستان رودسر به عنوان سرپرست فرمانداری با سرمایه گذاران مختلفی دیدار داشتیم و جلسات مختلفی در خصوص اشتغال برگزار کردیم و باتوجه به برنامه دولت بر اشتغال و فقرزدایی مطلق در سال ۹۷ ، این امر در دستور کار ما در شهرستان قرار گرفته است.

 

سرپرست فرمانداری رودسر با بیان اینکه شاخص کسب و کار در طی دولت های یازدهم و دوازدهم از ۱۵۴ به ۱۱۸ کاهش داشته است گفت: باید با تمام توان تلاش کنیم در رفع مشکل اشتغال نقش بسزایی داشته باشیم.

 

به گزارش خبرنگار رودسریها، در این مراسم معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ، مدیران کل صنایع و معادن و شهرک های صنعتی و نماینده مردم رودسر و املش حضور داشت و از سردخانه دومنظوره (ساحل سبز هوسم) که در زمینی به مساحت پنج هزار و ۲۴۰ متر با بیش از هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.