امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۶:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهردار کلاچای :

ساخت یادمان شهدا کمترین کاری است که می توانیم برای شهدا انجام دهیم

شهردار کلاچای در آئین افتتاح المان آرامگاه شهدای گمنام گفت:ساخت یادمان شهدا کمترین کاری است که می توانیم برای شهدا انجام دهیم

به گزارش خبرنگار رودسریها ، محمدموسی شعبانیان در آئین افتتاح المان آرامگاه شهدای گمنام شهر کلاچای عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون مجاهدت ها و ایثارگری های شهدا دانست و گفت :ساخت یادمان شهدا کمترین کاری است که می توانیم برای شهدا انجام دهیم.

 

وی با بیان اینکه امروز همه ما رسالت بزرگی در قبال شهدا و خانواده های شهدا داریم افزود : ساماندهی یادمان شهدای کلاچای یکی از مهم ترین تکالیف و مسئولیت هاست و خوشحالیم در دهه فجر انقلاب به بهره‌برداری رسید.

 

شهردار کلاچای به بهره گیری از وجود خیرین در ساخت یادمان شهدای گمنام کلاچای اشاره کرد و گفت: میزان سرمایه‌گذاری برای ساخت آن را بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

 

شعبانیان دیگر طرح های افتتاحی شهرداری کلاچای را  پروژه پارک بازی کودکان در محوطه پارک شهدای گمنام با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان و دیگری فرش موزاییک شهرک بسیج با پیشرفت فیزیکی ۸۰درصد و سرمایه‌گذاری ۱۰۰میلیون تومان ذکر کرد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از ساخت دو پروژه مهم دیگر در این شهر اشاره و اظهار کرد :پروژه ساختمان آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران که جزو معدود پروژه ها در سطح استان و کشور است با اعتبار اولیه ۳۰۰ میلیون تومان در حال انجام است.

 

شهردار کلاچای طرح جمع‌آوری و ساماندهی و هدایت آبهایی سطحی در بلوار نوده به متراژ ۱۵۰متر از دیگر پروژه های شهرداری کلاچای که هم اکنون در حال اجراست اعلام کرد.

 

سرپرست فرمانداری رودسر هم در مراسم افتتاح یادمان شهدای گمنام کلاچای با بیان اینکه آنچه می تواند جامعه ما را به سمت تعالی سوق دهد فرهنگ معنویت است افزود :شهدای ایران اسلامی با الهام از همین فرهنگ از ارزش های دین و نظام دفاع کردند و این گونه جاودانه شدند.

 

علی وارسته،با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران هر چه دارد به برکت خون شهداست تصریح کرد: معتقدم مکان هایی که برای یادمان شهدا می سازیم عبادتگاه عاشقان و دلسوختگان خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.