امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه رودسر:

انقلاب اسلامی ایران، عصاره تلاش بزرگ دین در عصر غیبت است

امام جمعه رودسر در خطبه های نماز جمعه گفت: انقلاب اسلامی ایران، عصاره تلاش بزرگ دین در عصر غیبت است

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه امروز رودسر با توصیه و دعوت همگان به تقوای الهی و پرهیز از محرمات اظهار داشت: یکی از عواملی که نمی گذارد گناه کنیم به یاد مرگ بودن است ، مرگ همنوعان باید برای ما عبرت باشد تا مسیر را گم نکنیم.

 

وی در ادامه به استحکام بنیان خانواده اشاره کرد و افزود: وظایف خانواده ها باید تقشیم بندی شود و باید از وجود تعقلی مرد و عاطفی زن برای این استحکام بهره برد و نباید آن را تبعیض برشمرد .

 

امام جمعه رودسر با بیان اینکه در ایام پیروزی انقلاب هستیم ، خاطرنشان کرد: معتقدیم خدمتی که امام خمینی(ره) به اسلام و شیعه کرد عصاره تلاش های بزرگان دین بود که در عصر غیبت غباری که بر دین نشسته بود را بزداید و اسلام ناب را احیاء کند .

 

روحانی ادامه داد: همراهی ملت ایران باعث شد نظام سلطه به زباله دان تاریخ سپرده شود و امروز دشمنان برای بازگشت نظام سلطه با تمام توان تلاش می کنند که این انقلاب را از بین ببرند .

 

وی خطاب به مسئولین کرد و گفت: این میزهایی که در اختیار شماست حاصل خون فشانی های حججی ها، همت ها و باکری هاست ، چرا برخی به این خون ها خیانت می کنند.

 

امام جمعه رودسر اذعان داشت : مردم مشکلات اقتصادی را تحمل می کنند ولی تبعیض و فساد را نه.توانایی ایران اسلامی به حضور مردم است و در مقابل دشمن برای آنکه این انقلاب را از بین ببرد هر روز دسیسه می چیند تا جلوی استمرار آن بگیرد.

 

روحانی خاطرنشان کرد: کسی نباید ۲۲ بهمن در خانه بنشیند ، هرکسی بدون عذر به راهپیمایی نیاید به شهیدان خیانت کرده است، مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی به دهان آمریکا و استکبار خواهند زد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.