امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۵:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست فرمانداری رودسر در رحیم آباد:

حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن،مشت محکمی بر دهان استکبار است

سرپرست فرمانداری رودسر پیش از خطبه های نمازجمعه رحیم آباد گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن،مشت محکمی بر دهان استکبار است

به گزارش خبرنگار رودسریها ، علی وارسته بهدانی پیش از خطبه های نمازجمعه رحیم آباد ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب و تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: یکی از نعمت های الهی که خداوند در عالم قیامت از ما سوال خواهد کرد نعمت اسلام ، دین ، امامت و ولایت است که آیا قدردان آن بوده ایم یا خیر؟ به همین جهت انقلاب اسلامی ما یکی از ثمرات تشیع برای ما این چنین جایگاهی دارد که به فرموده امام راحل از اوجب واجبات است.

 

وی اضافه کرد: وظیفه ما مسئولین اینست که بتوانیم با تدابیر و برنامه ریزی ها به شعارهای اصلی انقلاب که استقلال آزادی و جمهوری اسلامی عمل کنیم و به اشکال مختلف به استقلال فرهنگی و سیاسی دست یابیم.

 

سرپرست فرمانداری رودسر یکی از راه های استقلال را استقلال اقتصادی معرفی کرد و افزود: دولت تدبیر و امید بر این محور استوار بوده و در طول ۴ سال گذشته ریل گذاری کرده و در ۴ سال دوم با محوریت اشتغال و مبارزه با فقر مطلق به دنبال استقلال اقتصادی است.

 

وارسته بهدانی در پایان سخنانش با دعوت مردم به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: اجتماع و راهپمایی ۲۲ بهمن تجدید میثاق با امام امت است و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می باشد.

تهیه خبر:پرویز رحیمی

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.