امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۵:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تشکر و قدردانی فرماندار رودسر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فرماندار رودسر با صدور پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، سرپرست فرمانداری رودسر با صدور پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی نمود.

 

متن پیام علی وارسته بهدانی بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

قسم به حقیقت مردی که جهان را زیر پروبال ایمان خویش گرفت.وقسم بربهمن جاودانِ خونین! والفجر و لیالٍ عشر
در یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر همگام با سراسر کشور شهرستان رودسر به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، خون تازه ای بر پیکر پر برکت انقلاب اسلامی تزریق نمود و اقیانوسی از ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشت.

و بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدند.

در این روز حماسه ساز، جای جای شهرستان رودسر همچون سایر نقاط کشور به تجلی گاه حماسه حضور مردم آگاه و فهیم مبدل شد و ملت همیشه سربلند ایران به پاسداشت سی و نهمین انقلاب اسلامی در شکوه اتحاد و اقتدار ملی در صفوفی به هم پیوسته با گام هایی استوار و قلب هایی مملو از عشق به انقلاب اسلامی با مشتهایی گره کرده خروشیدند و فریاد آزادی و آزادگی را در جهان طنین انداز کردند.

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرور، خانواده معزز شهدا،‌ جانبازان انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار شهرستان رودسر که با اراده بی نظیر خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را در شهر رودسر، بخش مرکزی و رحیم آباد، کلاچای ، چابکسر و اهالی روستاهای شهرستان به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده و از تمامی کسانی که در ساماندهی این شور مردمی تلاش نمودند تشکر نمایم
سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نمایم.

 

علی وارسته بهدانی
سرپرست فرمانداری رودسر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.