امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۶:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاد نمازجمعه رودسر، ستاد نمونه گیلان شد

رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان رودسر از انتخاب ستاد نماز جمعه شهر رودسر به عنوان ستاد نمونه استان گیلان خبر داد.

موسی شعبانپور در گفتگو با خبرنگار رودسریها با بیان این خبر گفت: به دنبال هم دلی و هم راهی همه اعضای ستاد نماز جمعه رودسرو هدایت ها ونظارت های مستمر امام جمعه محترم و ارتقاء فعالیت های این مجموعه در خدمات رسانی به نمازگزاران و افزایش کیفی نماز جمعه ، ستاد رودسر به عنوان نمونه در استان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

وی افزود: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته درستادهای نماز جمعه استان گیلان، ستاد نماز جمعه رودسر از بین ۳۳ ستاد نماز جمعه به عنوان ستاد نمونه استان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

شعبانپور ضمن قدردانی از فعالیت اعضا و خادمان نماز جمعه اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد رشد کمی و کیفی نماز جمعه بیش از گذشته دررودسر باشیم.

 

مسئول ستاد نماز جمعه رودسریادآور شد: بر اساس پارامترهایی که ستاد نماز جمعه در تهران مقرر کرده ستادهای استانی بررسی می شوند و به تهران اعلام می شوند و در آنجا نیز با توجه به مشخصه های مورد نظر مجددا مورد ارزیابی قرار گفته و ستاد نمونه استانی معرفی می شود که در این دوره در استان گیلان ستاد نماز جمعه رودسر به عنوان ستاد نمونه انتخاب و معرفی شد.

 

شعبانپور افزایش تعداد نمازگزارن نماز جمعه، برنامه های انجام شده در طی سال، برگزاری جلسات اعضای ستاد نماز و همایش ائمه جمعه استان و… را از مواردی دانست که ستاد نماز جمعه رودسربه عنوان ستاد نمازجمعه نمونه معرفی شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.