امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۹:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست فرمانداری رودسر:

۵۰ تن میوه شب عید در رودسر توزیع می شود

سرپرست فرمانداری رودسر از توزیع ۵۰ تن میوه شب عید در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، علی وارسته بهدانی روز یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار و تسهیلات سفرهای نوروزی با اشاره به برنامه‌ریزی مدون و مناسب برای استقبال و پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی ،تنظیم و کنترل قیمت بازار و بستر سازی مناسب در حوزه زیر ساخت ها را از جمله نیازمندیها و ضروریات در این دو حوزه ذکر کرد.

 

وی ادامه داد : با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال جدید بر نظارت جدی واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار و جلوگیری از تخلفات احتمالی تأکید کرد.

 

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه تدابیر لازم برای ثبات بازار شب عید اتخاذ شده است افزود: با تشکیل گشت‌های مشترک در این ایام باید نظارت کافی از سوی دستگاه‌های نظارتی بر واحدهای صنفی انجام شود.

 

وارسته بهدانی تصریح کرد: تأمین کالاهای اساسی موردنیاز مردم، قیمت‌گذاری و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی در عرضه کالاها از مهم‌ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است.

 

وی از توزیع ۵۰ تن میوه شب عید در قالب ۳۰ تن سیب و ۲۰ تن پرتغال در شهرستان رودسر خبر داد و گفت: این میوه‌ها در ۴ بخش شهرستان به‌منظور تنظیم بازار و حمایت از مصرف‌کننده توزیع خواهد شد.

 

سرپرست فرمانداری رودسر از مشارکت ۴ گشت مشترک بازار عید خبر داد و گفت : گشت های نامحسوس نیز در این ایام فعال شوند و تخلفات را بررسی و نظارت داشته باشند تا زمینه ساز رضایت مندی همشهریان باشد.

 

وارسته بهدانی جلب رضایت مردم را از اهداف ستاد تنظیم بازار خواند و افزود: مردم می‌توانند برای شکایت از متخلفین با تلفن ثابت ۱۲۴ یا سامانه بهداشتی ۱۹۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.