امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۶:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک نماینده رودسر و املش به مناسبت سال نو

نماینده رودسر و املش طی ارسال پیامی، نوروز را به ملت ایران، به ویژه هموطنان خطه گیلان، خاصه مردم شریف رودسر و املش تبریک گفت

به گزارش خبرنگار رودسریها ،  اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش طی ارسال پیامی، نوروز را به ملت ایران، به ویژه هموطنان خطه گیلان، خاصه مردم شریف رودسر و املش تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

فرا رسیدن نوروز سال یکهزارو سیصدو نود و هفت هجری شمسی را به عموم هم میهنان به ویژه مردم سرزنده و بهاری گیلان خاصه مردم شریف رودسر و املش تبریک و تهنیت می گویم.

نوروز فقط پیام آور سرسبزی طبیعت و رویش جوانه های زیبا و گل های معطر و دلپذیر نیست. ایرانیان نیک اندیش و پاک نهاد این رخداد طبیعت را به سرزمین دل و اندیشه انسان گسترش دادند و از حیات طبیعت, حیات انسان را نتیجه گرفتند. آنها در کنار تماشای بهار طبیعت به دید و بازدید ار فامیل و همسایه می پرداختند و به همراه خانه تکانی، غبار کدورت را از دل ها می شستند و با دادن عیدی، دیگران را در شادی خود سهیم می کردند و آنگاه که با آغوش باز پیام روح بخش اسلام را پذیرفتند سفره نوروز را به قرآن زینت دادند و در لحظه تحویل سال از خداوند تحول دل های خود را به بهترین احوال آرزو کردند.

ما امروز میراث دار آیینی هستیم که در فصل حیات طبیعت حیات انسان را جستجو می کند. پس باید منت پذیر کسانی باشیم که برای طراوت زندگی انسانی ما جانفشانی کردند. یاد نبی مکرم اسلام و اهل بیت مکرمش را گرامی می داریم و مدیون شهیدان و امام شهیدان هستیم و در لحظه پرشکوه تحویل سال دعای معروف را زمزمه می کنیم:

یا مقلب القلوب و الابصار, یامدبراللیل و النهار, یا محول الحول و الاحوال, حول حالنا الی احسن الحال

برای همه هم میهنان به ویژه هموطنان خطه گیلان سالی مبارک همراه با گشایش در امور و حل مشکلات آرزو می‌کنم. امیدوارم بتوانیم در سال جدید برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل مشکلات مردم شریف ایران خاصه رودسرواملش، بیش از پیش توفیق یابیم.

ایام به کام باد…

اسدالله عباسی
نماینده مردم شریف شهرستان های  رودسرواملش در مجلس شورای اسلامی

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.