امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۴:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در چهارمین روز از هفته معلم؛

مراسم تجلیل از فرهنگیان نمونه مدارس چابکسر برگزار شد

طی مراسمی از ۱۷ بازنشسته سال ۱۳۹۶ و ۱۳ معلم و مدیر نمونه منطقه چابکسر در سالن اجتماعات شهید نارنجی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، در چهارمین روز از هفته معلم مراسم تجلیل از ۱۷ بازنشسته سال ۱۳۹۶ و ۱۳ معلم و مدیر نمونه منطقه چابکسر در سالن اجتماعات شهید نارنجی برگزار شد.

 

اسدالله عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسرو املش در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن هفته معلم و گرامیداشت یادو خاطره شهید مرتضی مطهری به جایگاه والای معلم اشاره کرد و گفت: نمی توان با مسائل مالی قدردان جایگاه و منزلت معلمی بود چرا که اینان با ازجان گذشتگی در راه انسان سازی گام می نهند و پاداش شان فقط دست خداست.

 

وی ادامه داد: نبایدفقط در شعارهای مان به حقوق ، معیشت و رفاه معلم اشاره کنیم بلکه باید دنبال خروجی از این بحث ها باشیم تا آنچه که حق معلمان عزیز می باشد در اختیارشان قرار بگیرد.

 

نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به اینکه برای تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش اقدامات بزرگی صورت گرفته است ، خاطرنشان کرد: این سند تحول براساس آمایش سرزمینی صورت گرفته و بدان معناست که مدرسه ای در نقطه محروم با مدرسه ای در تهران از لحاظ اعتبار و توجه یکی نخواهد بود.

 

عباسی در قسمتی دیگر از سخنانش از نارضایتی جامعه به خروجی های آموزش و پرورش و دانشگاه اشاره کرد و اذعان داشت : هر کشوری که توانسته است به نقطه توسعه و رشد دست یابد و رضایت مندی جامعه را همراه داشته باشد ازآموزش و پرورش شروع نموده ، بایستی نگاه به آموزش و پرورش زیربنایی باشد.

 

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش سرمایه است چرا که انسان پرورش می دهد ، انسان تربیت می کند اگر این پرورش و تربیت به درستی صورت گیرد مطمئنا ناهنجاری های جامعه کاهش چشمگیری خواهد داشت.

 

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه چابکسر ضمن تبریک روز معلم گفت:معلم اول خداست و هدف از خلقت انسان کسب علم بوده است و ملائکه بدلیل علم الهی برانسان سجده کرده اند .

 

وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: پرفضیلت ترین آداب در ماه رمضان کسب علم و معرفتدر شب قدر است.

 

انوشیروان مباشر امینی بخشدار چابکسر در سخنان کوتاهی از مدیران اجرایی و قانون گذار کشور خواست قانون به نحوی تنظیم شود که معیشت فرهنگیان مورد توجه قرار بگیرد ، معلم بجای آنکه دغدغه تعلیم به دانش آموز داشته باشد دغدغه اقتصادی دارد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.