امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۴:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
طی دو مراسم ؛

۱۴۴ فرهنگی در بخش های کلاچای و رحیم آباد رودسر تجلیل شدند

۱۴۴ فرهنگی و معلم نمونه بخش های رحیم آباد و کلاچای شهرستان رودسر طی دو مراسم جداگانه تجلیل و تقدیر شدند.

به گزارش رودسریها به نقل از مهر ظهر دوشنبه با برگزاری دو مراسم جداگانه در بخش های کلاچای و رحیم آباد رودسر از ۱۴۴ معلم ، مدیر، فرهنگی بازنشسته و رتبه های برتر کنکوری تجلیل و تقدیر شد.

ضرورت تعامل همه دستگاه ها در راستای ارتقای حوزه آموزش و پرورش

رئیس آموزش و پرورش کلاچای در مراسم تجلیل از معلمان نمونه و رتبه های برتر کنکور این بخش با اشاره به نقش و جایگاه  معلم در تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآمد اظهار کرد: امروز معلمان از جایگاه والایی در جامعه برخوردار هستند.

حیدر رضایی با بیان اینکه عدم توجه به آموزش و پرورش سبب آسیب پذیری جامعه می شود ٬ افزود : در راستای ارتقای سطح آموزش و پرورش همگان مسئول هستند.

وی از برنامه ریزی مدون برای ارتقای سطح  قبولی دانش آموزان این بخش در کنکور سراسری طی سه سال آینده خبر داد و گفت: در این زمینه برنامه ریزی جامع و هدفمند صورت گرفته وتلاش می کنیم آموزش و پرورش کلاچای را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در این مراسم از ۴۳ فرهنگی بازنشسته ، معلم و فرهنگی نمونه و دانش آموز حائز رتبه های برتر کنکور  تجلیل و تقدیر شد.

پیشرفت هر جامعه در گرو توجه به معلمان

در مراسم دیگری که برای تجلیل معلمان نمونه در بخش رحیم آباد رودسر برگزار شد رئیس اداره اموزش وپرورش  این بخش اظهار کرد: پیشرفت هر جامعه مدیون معلم است.

عبدالرضا نوروزی با تأکید براینکه پیشرفت هرجامعه ای در گرو توجه به جامعه فرهنگیان به ویژه معلمان است، افزود: امروز حیات جامعه متاثر از تلاش های قشر فرهنگی است.

وی افزود: در راستای ارتقای سطح آموزش و پرورش با توجه به حجم بالای فعالیت و گستردگی جامعه هدف این سازمان همه دستگاه ها باید تعامل و همکاری کنند.

در این مراسم نیز  ۷۲مدیر فرهنگی، ۱۱فرهنگی دارای رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری و  ۱۸ فرهنگی بازنشسته تجلیل بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.