امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۴:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
با برگزاری انتخابات ؛

اعضای مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان مشخص شد

اعضای مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان امروز با برگزاری انتخابات مشخص و معرفی شدند.

به گزارش رودسریها به نقل از مهر ظهر شنبه انتخابات مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان با حضور ۳۲ پیشکسوت، فعال رسانه ای و فضای مجازی استان در سالن سردار شهید درویشوند سپاه قدس گیلان برگزار شد.

در این انتخابات علیرضا خاکپور (مدیرخبرگزاری تسنیم گیلان) با رای اکثریت به عنوان رئیس مجمع عالی رسانه استان گیلان انتخاب شد.

همچنین سیدهادی منفرد به عنوان نایب رئیس، هادی طوماری به عنوان دبیر و معصومه نیک‌کار به عنوان سخنگوی مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان انتخاب شدند.

در این نشست با تقدیر از زحمات سیدمرتضی رضویان در ریاست شورای قشر بسیج رسانه استان گیلان،  وی به عنوان مشاور عالی سازمان معرفی شد.

تولید فکر و ایده یکی از اولویت های بسیج رسانه گیلان

رئیس بسیج رسانه گیلان در این مراسم با اشاره به عملکرد مطلوب بسیج رسانه استان٬ اظهار کرد: ارتقای فرهنگ و سواد رسانه ای در حوزه رسانه استان گیلان یکی از اولویت های این سازمان است.

محسن جعفری در ادامه با تأکید براستفاده از تمام ظرفیت های رسانه ای استان افزود: رعایت خطوط قرمز نظام اعم از امنیت ملی ٬ ولایت فقیه و مبانی انقلاب اسلامی همیشه در دستور کار بسیج رسانه استفاده قرار داشته و به آن پایبند بوده است.

وی همچنین به برنامه های بسیج رسانه گیلان نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی مستمر ٬ تولید فکر و ایده ٬ ایجاد تعامل و هم افزایی ٬ تحول و استحکام درونی در میان فعالان حوزه رسانه استان گیلان بخشی از برنامه و سیاست گذاری های این سازمان است.

نقش غیرقابل انکار ایران در دیپلماسی منطقه

رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به خروج آمریکا از برجام این عمل را بی آبرویی دیگری برای این کشور مدعی قدرت جهانی برشمرد وخاطرنشان کرد: آمریکا همیشه به ددنبال دخالت در امور داخلی کشورها بوده است.

وی با بیان اینکه سیاست های آمریکا در برابر نظام مقدس اسلامی همیشه در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با شکست مواجه شده است ٬ تصریح کرد: غیرقابل اعتماد بودن آمریکا چیزی است که همیشه از سوی مقام معظم رهبری بیان شده و امروز با این اتفاق ثابت شد.

جعفری با تأکید برلزوم حفظ وحدت و یکچارچگی در شرایط کنونی در سطح جامعه افزود: نباید با ایجاد اختلافات داخلی موجبات خشنودی دشمن را فراهم کنیم.

وی با اشاره به نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه٬ گفت: ایران یکی از بازیگران اصلی در منطقه محسوب می شود و حضور ایران در دیپلماسی منطقه ضروری و غیرقابل انکار است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.