امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۴:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری دومین همایش استانی رونمایی از ویلچرهای خریداری‌شده با عواید حاصل از فروش درب بطری در رودسر

دومین همایش استانی رونمایی از ویلچرهای خریداری‌شده با عواید حاصل از فروش درب بطری‌های پلاستیکی شنبه ۲۲ اردیبهشت توسط پویش جمع‌آوری درب بطری استان گیلان و به میزبانی کانون قدم‌های سپید در شهرستان رودسر برگزار شد.

به گزارش رودسریها ، ماهان مه رو دبیر پویش جمع‌آوری درب بطری در استان گیلان با اعلام این خبر افزود: در ۹ ماهه مرداد ۹۶ الی اردیبهشت ۹۷ بیش از ۲ تن درب بطری پلاستیکی که با همکاری تشکل‌های محیط زیستی، مؤسسات خیریه، مدارس و رستوران‌ها جمع‌آوری‌شده بود جهت بازیافت به فروش رسید که از عواید آن ۵ عدد ویلچر و ۲ عدد تشک مواج خریداری و ۲ عدد ویلچر نیز توسط خیرین اهدا گردید که در این برنامه رونمایی و تحویل توان‌خواهان خواهد شد.

 

وی بابیان اینکه در این همایش فرماندار رودسر ، رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط‌زیست گیلان و جانشین توان‌بخشی اداره کل بهزیستی استان به ایراد سخن پرداختند، تصریح کرد: این پویش مردمی باهدف ترویج تفکیک از مبدأ و ورود درب‌های بطری پلاستیکی به چرخه بازیافت چهارمین سال فعالیت خود را طی می‌نماید که هرساله با استقبال بیشتر شهروندان روبروست.

 

در این برنامه تعدادی از دانش آموزان مدارس نیز حضور داشتند که تأکید شد به‌عنوان سفیران محیط‌زیست به گسترش مبحث تفکیک از مبدأ و صرف عواید آن در امور خیریه بپردازند. همچنین در این همایش کودکان مهد گلستان علم به اجرای سرودخوانی محلی پرداختند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.