امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۵:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه رودسر:

هوشیاری ملت ایران نخواهد گذاشت فتنه گران دوباره به این نظام آسیبی برسانند

آنچه که باید از فتنه ۸۸ عبرت گرفت اینست که به برکت ولایت فقیه و بصیرت مردم توانستیم از پیچیده ترین فتنه ها عبور کنیم .

فرمانده سپاه ناحیه رودسر در گفتگو با خبرنگار رودسریها حماسه ۹ دی را روز رویش دوباره اراده انقلابی و ایثار ولایی در نسل جدید انقلاب دانست و گفت: این روز هنگامی به عنوان یک حماسه ظهور کرد که جریان فتنه با دروغ بزرگ تقلب اردوکشی های خیابانی را راه اندازی نمود و بدون توجه به قانون با شعار های ضدانقلابی و پاره کردن عکس امام راحل(ره) و در نهایت حرمت شکنی روز عاشورا عواطف میلیون ها دلداده حسینی را جریحه دار کرد.

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور افزود: ایمان و باورهای عاشوایی مردم بهمراه بصیرت و دشمن شناسی آنها و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عامل شکل گیری حماسه بزرگ ۹دی و مهار فتنه بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: در حماسه ۹ دی قدرت مردمی نظام به جهانیان اثبات شد و معلوم شد که جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر اراده مردم است و بصیرت و بیداری و موقعیت شناسی مردم ایران عامل مقابله با چالش ها و تهدیدات مختلف بوده است و هرجا نیاز به حضور مردم باشد با بصیرت و اقدام خود گره های بزرگ را باز می نمایند.

فرمانده سپاه رودسر اذعان داشت : آنچه که باید از فتنه ۸۸ عبرت گرفت اینست که به برکت ولایت فقیه و بصیرت مردم توانستیم  از پیچیده ترین فتنه ها عبور کنیم .

وی در ادامه به انتخابات مهم مجلس اشاره داشت  و گفت: برخی از مسببین فتنه ۸۸ و یا تائید کنندگان سران فتنه به میدان آمده اند و گمان می کنند مردم خیانت ها و ظلمی که به نظام جمهوری اسلامی کرده اند را فراموش نموده اند، ولی مردم هوشیارند و فریب آنهایی را که دم از انقلابی گری میزنند ولی آرمانهای انقلاب را زیر سوال  می برند، نمی خورند ، فریب کسانی راکه دم از شهیدان میزنند ولی از پشت خنجر به آرمان های شهدای حرم می زنند نمیخوردند .

سرهنگ پاسدار مصطفی پور تصریح کرد : مردم فریب ظاهر نمایی کسانی را که فکر میکنند بهتر از ولی امر مسلمین می فهمند نمی خورند و ان شاله به حول و قوه الهی انتخاباتی پرشور بهمراه انتخاب اصلح را شاهد باشیم .

به گزارش خبرنگار ما مراسم بزرگداشت ۹دی ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه در سالن شهید آوینی رودسر با سخنرانی داودگودرزی مسئول بسیج دانشجویی کشور برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.