امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۶۰ کشتی گیر گیلانی به رقابت پرداختند

۱۶۰ کشتی گیر گیلانی در لیگ رده های سنی نونهالان و جوانان در رودسر با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش رودسریها ، رئیس هیات کشتی استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت:در لیگ نونهالان ۸۰ کشتی گیر و در رده سنی جوانان نیز ۸۰ کشتی گیر در قالب ۱۴ تیم از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند که مسابقات رده سنی نونهالان در ۱۲ وزن و رقابت های رده سنی جوانان نیز در ۱۰ وزن برگزار شد.

 

نقی هدایتی افزود: در پایان این رقابت ها و در مجموع تیمی رده سنی نونهالان ، تیم کشتی وحدت آستانه اشرفیه مقام قهرمانی استان گیلان را به خود اختصاص داد، تیم شهرداری آستارا دوم شد و تیم هیات کشتی بندرانزلی نیز رتبه سوم این رده را کسب کرد.

 

وی بیان کرد: همچنین در پایان مسابقات کشتی رده سنی جوانان ، تیم منتخب رودسر و فومن موفق به کسب مقام قهرمانی استان گیلان شد، تیم هیات کشتی رودبار در رتبه دوم قرار گرفت و تیم منتخب کیاشهر و صومعه سرا نیز عنوان سوم لیگ جوانان گیلان را به خود اختصاص دادند.

 

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به تیم های برتر کشتی رده های سنی نونهالان و جوانان حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات برتر اوزان مختلف نیز حکم و مدال قهرمانی اهداء شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.