امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین همایش ملی نگرش‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری در رودسر

رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد رودسر و املش از برگزاری اولین همایش ملی نگرش‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری، به میزبانی این شهر خبر داد.

به گزارش رودسریها ، فرشاد ثامنی، رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد رودسر و املش به خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت گفت: اولین همایش ملی نگرش‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری، چهارشنبه(۱۴ آذر) به میزبانی شهرستان رودسر برگزار می‌شود.

وی، ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربیات و ارائه دستاوردهای محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش‌های علمی و کاربردی در این حوزه، ارائه موضوعات جدید و استاندارد نوین، از اهداف برگزاری این همایش است.

ثامنی تصریح کرد: معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش‌ها، تجربه‌ها و نوآوری‌های علمی دانشگاه‌ها و نیل به توسعه پایدار با همکاری اساتید دانشگاه‌های معتبر سراسر کشور و فعالان، دانشجویان، پژوهشگران، اندیشمندان کلیه مراکز پژوهشی و دیگر سازمان‌های مدیریتی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

وی با اشاره به محورهای این همایش اظهارکرد: توسعه اقتصادی، ارزیابی طرح‌های اقتصادی، تجارت الکترونیک، بانکداری الکترونیک،  چالش‌ها و رویکردهای نوین در مدیریت دولتی، بازرگانی و صنعتی، مدیریت شهری، مدیریت ورزشی، مدیریت آموزشی، حسابداری صنعتی، حسابداری و حسابرسی از محورهای این همایش است.

ثامنی اذعان کرد: علاقمندان می‌توانند تا ۱۱ آذر مقالات خود را به دبیرخانه همایش واقع در دانشگاه آزاد اسلامی رودسر ارسال کنند.

وی تاکید کرد: این همایش فرصتی برای نمایش دستاوردها و توانمندی‌های علمی پژوهشگران است که امیدوارم این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط را به منظور بررسی عمیق تحولات پیش روی فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه‌ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه علمی کشور، انجام گیرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.