امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی رودسر مطرح کرد:

برقراری ۱۰ هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیس در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از برقراری ۱۰ هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رودسریها ، علی وارسته پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان رودسر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: امنیت در توسعه پایدار و جذب سرمایه‌گذاری در جامعه نقش مهمی دارد.

 

وی به نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: امنیت در بخش‌های مختلف همانند امنیت در سرمایه گذاری، گردشگری، تجارت و دیپلماسی سیاسی بسیار حائز اهمیت است.

 

سرپرست فرمانداری رودسر در ادامه با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: انقلاب ایران، انقلابی معنوی و دینی و برگرفته از ارزش ها و آرمان‌های اسلامی است و ملت اجازه نخواهد داد به این ارزش ها آسیب وارد شود.

 

وارسته با اشاره به حجم خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم، ادامه داد: مسئولان باید تلاش کنند تا این مطالبات شنیده و حل شود. ادامه این روند سبب ایجاد بی اعتمادی مردم به مسئولان و نظام خواهد شد.

 

به گفته این مسئول خدمت به مردم یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مسئولان است، اظهارکرد: امروز با توجه به شرایط اجتماعی جامعه این موضوع باید از سوی همه مسئولان مورد توجه قرار گیرد.

 

فرمانده انتظامی رودسر نیز در این نشست از برقراری بیش از ۱۰ هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ این شهرستان در نیمه نخست سال جاری خبرداد و گفت: از این تعداد بیش از شش هزار تماس منجر به عملیات شد.

 

سرهنگ بابک علیزاده با اشاره به اینکه این تعداد تماس نشان از اعتماد دوسویه پلیس و مردم است، گفت: نیروی انتظامی تلاش می کند تا خدمات بهتری به شهروندان رودسر ارائه شود./مهر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.