امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سرپرست شهرداری رودسر:

خسارت ۵۸ میلیارد ریالی سیل در شهر رودسر

سرپرست شهرداری رودسر گفت: در پی سیل روزهای گذشته، ۵۸ میلیارد ریال به شهر رودسر خسارت وارد شده است

سید مهدی حسینی در تشریح این خبر به خبرنگار رودسریها گفت: در پی بارش های اخیر و جاری شدن سیل در رودسر، ۵۸ میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و زیرساخت های شهر رودسر خسارت وارد شده است.

 

وی دیواره حفاظتی انتهای کوچه شهید علیجانی و دیواره حفاظتی خیابان آزاده جنب سرپل شرقی را از مهمترین آسیب های وارده سیل در رودسر عنوان کرد و افزود: آبگرفتگی برخی منازل مسکونی به دلیل حجم گسترده آب از دیگر خساراتی است که از سیل در رودسر بجا ماند.

 

حسینی با اشاره به آمادگی کامل و حضور همه نیروهای اجرایی شهرداری رودسر در طی ۴۸ ساعت بارندگی و سیل گفت: طی این ۴۸ ساعت بیش از ۱۰۰ تماس از سوی شهروندان با شهرداری برقرار شد که نیروهای خدماتی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام ونسبت به کمک رسانی به شهروندان اقدام کردند.

 

وی با بیان اینکه پیش از آغاز بارندگی کلیه انهار سطح شهر لایه روبی شده و اگوها نیز پاکسازی شده بود ولی با توجه به شدت بارندگی و میزان بی سابقه آن و در پی آن حجم گسترده آب، متاسفانه شاهد آبگرفتگی معابر و خیابان ها بودیم.

 

سرپرست شهرداری رودسر افزود: ۲۴ ساعت قبل از شروع بارش ها جلسه ستادی مجموعه شهرداری جهت آمادگی نیروها پس از کمیته بحران فرمانداری برگزار شد و با شروع بارش ها همه نیروهای خدماتی با کلیه امکانات خودرویی شهرداری بصورت آماده باش بوده و اقدام به خدمت رسانی کردند و این خدمت رسانی تا ساعات پایانی بارش و آبگرفتگی ادامه داشت.

 

حسینی از مردم فهیم رودسر به دلیل همکاری خوب و سعه صدر در طول زمان بارش و سیل تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.