امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار رودسر در ستاد مدیریت بحران:

تحت هیچ شرایطی گاز منازل مسکونی قطع نخواهد شد / مردم صرفه جویی کنند

فرماندار رودسر در ستاد مدیریت بحران که پیش از ظهر امروز برگزار شد گفت: تحت هیچ شرایطی گاز منازل مسکونی قطع نخواهد شد.

ستاد بحران رودسر

 

به گزارش خبرنگار رودسریها ، امیر جانبازی در جلسه ستاد مدیریت بحران که پیش از ظهر امروز در فرمانداری رودسر برگزار شد ، از مدیران دستگاههای اجرایی خواست: همه توان و ظرفیت خود را برای مقابله با شرایط خاص جوی بکارگیری کنند.

 

فرماندار رودسر  با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی گاز منازل مسکونی قطع نخواهد شد گفت : در شرایط اضطراری و در گام اول ممکن است گاز سی ان جی شهرستان و بعد گاز واحد های بزرگ صنعتی قطع شود ولی به هیچ عنوان گاز منازل مسکونی قطع نخواهد شد .

 

وی خاطرنشان کرد:  خوشبختانه همه دستگاه ها از آمادگی لازم برای مقابله با شرایط خاص جوی برخوردار هستند ،لذا شرایط باید بگونه ای مدیریت شود تا مردم احساس رضایت کنند.

 

جانبازی رودسری از اداره صنعت ، معدن و تجارت و شرکت نفت خواست تا هماهنگی لازم برای تکمیل ظرفیت سوخت نانوایی های دوگانه سوز در سطح شهرستان را بعمل آورند و پیگیر امور باشند .

 

فرماندار رودسر تصریح کرد: اداره گاز شهرستان قبل از انجام هرگونه اقدام برای قطع نمودن گاز هماهنگی لازم با فرمانداری معمول و اطلاع رسانی نماید .

 

وی با اشاره به سرمای زودرس و احتمال افت فشار گاز از همه مردم خواست تا در مصرف گاز صرفه جویی نمایند .

 

در پایان هرکدام از دستگاه ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص خدمات دهی به شهروندان اعلام داشتند.

 

گفتنی است بارش برف از صبح چهارشنبه در منطقه آغاز شده و در ارتفاعات شهرستان رودسر بیش از ۶۰سانتی متر و در مناطق جلگه ای ۵سانتی متر بر زمین نشسته است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.