امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه رودسر :

ارزش های دینی در معرض آسیب هستند / مبادا جناح های سیاسی به بهانه انتخابات دل رهبر انقلاب را بیازارند

امام جمعه رودسر با بیان اینکه ارزش های دینی در معرض آسیب هستند ، گفت: مبادا جناح های سیاسی به بهانه انتخابات دل رهبر انقلاب را بیازارند.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام محمد تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه امروز رودسر پس ازدعوت همگان به تقوای الهی و تبریک فرارسیدن سالروز میلاد مسعود امام حسن عسکری(ع) اظهار داشت : وسوسه شیطان قدم به قدم به سمت انسان می آید و برای فریفتن انسان با شش حالت صورت می گیرد و امیر المومنین علی (ع) در این خصوص  می فرماید شیطان در روح انسان تخم ریزی می کند تا اعمال نیک او کمتر متاثر شود.

 

وی به موضوع آسیب شناسی دینی پرداخت و افزود: ارزش های دینی و اخلاقی ما به شدت در معرض آسیب قرار دارد و در جامعه امروز این ارزش ها فراموش شده اند و اثر برخی اعمال در این زمینه بسیار مهم اند.

 

امام جمعه رودسر  در ادامه با تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه معصومه(س)، ارزش والای ایشان را یادآور شد و گفت: به برکت وجود مبارک ایشان ، شهر قم منشاء بسیاری از اتفاقات مهم در سرنوشت مسلمانان و ملت ایران شده است.

 

حجت الاسلام روحانی به سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که روز گذشته به شهرستان داشت اشاره کرد و قول های داده شده را مطرح نمود و از مسئولین خواست مبادا اعضای جناح های سیاسی به بهانه انتخابات با مبارزات سیاسی دل مرذم و رهبر انقلاب را بیازارند.

 

وی به تاریخچه کشف حجاب در ۱۷ دی ماه توسط رضا خان اشاره کرد و گفت: مقابله مردم در برابر این اتفاق ضد دینی قابل تقدیر بود چرا که  تمام اصول اسلامی و اعتقادی ما ،دافع حجاب است.

 

خطیب جمعه رودسر با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)به کشورهای مختلف در عدم حمایت از تروریست ها گفت:  کشور ایران در حل مشکلات منطقه اثر انکار ناپذیری دارد و آن کشورهایی که امروز به تروریست ها کمک می کنند بدانند که روزی به دست همین ملحدین از بین خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.