امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماموران سرشماری نفوس و مسکن در رودسر تجلیل شدند

در مراسمی از ماموران سرشماری نفوس و مسکن در رودسر تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار رودسریها ، امیر جانبازی رودسری در مراسم تجلیل از ماموران سرشماری نفوس و مسکن که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت:  زحمات و تلاش آمارگیران سرشماری با هیچ زبانی قابل تشکر نیست و می دانم که چه سختی ها و مشقت هایی را متحمل شده اند تا توانستند در یک مدت زمان محدود با پای پیاده و برخی مسیرهای طاقت فرسا آمار درست و قابل قبولی را ارائه دهند.

 

وی افزود: آمارگیران ما در برخی مواقع در عقب افتادگی ها با برنامه ریزی تا دیر وقت تلاش می کردند تا بتوانند جایگاه اصلی شهرستان را در مدت زمان اندک و رتبه بندی های استانی نشان دهند که واقعا قابل تحسین بود.

 

فرماندار رودسر با بیان اینکه یک مأمور سرشماری طی انجام مأموریت آمارگیری با مشکلات زیادی روبرو می شود افزود : در انجام هر کاری مشکلات وجود دارد باید سعی کنیم با برنامه ریزی درست از این مشکلات به نحو احسن عبور نمائیم و طوری برخورد کنیم که مشکلات بر ما غلبه نکند و سخت نشان داده نشود.

 

جانبازی رودسری تاکید کرد : در بکارگیری افراد بمنظور اجرای آمارگیری از تمام مجموعه خواستم که شایسته سالاری را براساس تخصص افراد در نظر بگیرند تا به این وسیله آمارگیران جوان و تحصیلکرده کسب تجربه نموده و هم با پشتکار و جدیتی که بکار گرفته شاهد اجرای کیفی آمارگیری و ارائه آمار درست باشیم .

 

وی خاطرنشان کرد : بعنوان یک مسئول گزارش لحظه به لحظه از عملکرد و فعالیت آمارگیران داشتم و بخشداران بعنوان نمایندگان ما نیز این حضور را با انعکاس جزییات به بنده پوشش داده اند و مسرورم که این فرصت را با اطمینان به جوانان شهرستانم داده ام و آنها نیز به خوبی. باتلاش مستمر پاسخ داده اند.

 

فرماندار رودسر در پایان تصریح کرد: امیدوارم این تجربه گرانبها مسیری برای فعالیت های بهتر و بیشتر در مسیر اجتماعی و زندگی جوانان ما باشد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.