امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهردار لاهیجان در واکنش به خبر شهرهوشمند رودسر؛

عده ای دنبال حواشی هستند/ لاهیجان سال آینده، هوشمند می شود

شهردار لاهیجان در رابطه با پروژه شهر هوشمند گفت: طی یک سال اخیر سرمایه گذار تجهیزات و زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری را تهیه کرده است و با کمک های شورای اسلامی شهرستان انشا الله این پروژه پیش از پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش رودسریها، سعید آگشته در گفت و گو با «بامردم» با اشاره به انعقاد تفاهم نامه شهر هوشمند لاهیجان، در سال گذشته، گفت: این تفاهم نامه و قرار داد بار حقوقی خودش را داشته و بر همین اساس در طول این مدت موضوع در دست پیگیری بوده و شرکت سرمایه گذار مجری این پروژه انتخاب شده است.

 

وی ادامه داد: شهر هوشمند، تک بعدی و تنها در زمینه حمل و نقل نمی باشد، وقتی از شهر هوشمند صحبت می شود در واقع شامل خدماتی در موضوعاتی همچون پارکینگ ها، سرویس های بهداشتی دوربین ها، وای فای فضای باز و … در قالب یک بسته کامل می باشد.

 

آگشته خاطرنشان کرد: طی یک سال اخیر سرمایه گذار تجهیزات و زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری را تهیه کرده است و با کمک های شورای اسلامی شهرستان انشا الله این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

 

شهردار لاهیجان با بیان اینکه «یک شهری یک تفاهم نامه ای را در این زمینه منعقد می کند و عده ای نیز در همین مورد آن را اولین شهر هوشمند عنوان می کنند و دنبال حواشی هستند» گفت: با وجود اینکه لاهیجان پیشرو و اولین شهر هوشمند هم از لحاظ حقوقی و هم از لحاظ تاریخی می باشد، اما هدف ما کیفیت ارائه خدمات است نه اول بودن،  نباید کیفیت و دقت را فدای سرعت انجام پروژه ها کنیم.

 

وی ادامه داد: امیدواریم این پروژه به برکات ایام الله دهه فجر در کمتر از یک سال از امضای تفاهم نامه و پیش از آغاز سال جدید به بهره برداری برسد.

 

آگشته در پایان خاطرنشان کرد: این پروژه مجموعه ای از خدمات و امکانات همچون وای فای یا همان اینترنت فضای باز در حاشیه استخر و بام سبز، صدور کارت شهروندی برای استفاده از فضاهای عمومی و خدماتی همچون سرویس های بهداشتی، پارکینگ ها و … را شامل می شود.

 

به گزارش«لاهیجان»، این پایگاه خبری درتاریخ سیزدهم دی در خبری با عنوان «رودسر بجای لاهیجان شهر هوشمند شد+» به امضای تفاهم نامه بین تیم مدیریت شهری اشاره کرده بود که با واکنش شهردار و سخنگوی شورای شهر همراه شد./سایت خبری لاهیجان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.