امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
درخواست عضو شورای شهر رودسر:

مدیران ارشد شهرستانی و استانی، درخصوص زباله ورود کنند

عضو شورای شهر رودسر با بیان اینکه زباله برای شهروندان مشکل ایجاد کرده است، گفت: مدیران ارشد شهرستانی و استانی، درخصوص زباله ورود کنند

عزت ابوطالبی عضر امروز در گفتگو با خبرنگار رودسریها اظهار داشت : مشکل زباله بویژه در شهر های شمال بدلیل عدم پیش بینی مکان دفن موجب آزار و اذیت شهروندان بوده و می شود و در شهر رودسر بدلیل عدم مطالعه دقیق درخصوص جانمایی احداث کارخانه کمپوست ، مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده که می توان به شیرابه های آن و مشکل ریجکتی زباله اشاره کرد.

 

عضو شورای شهر رودسر افزود: کارخانه کمپوست رودسر علاوه بر مشکل فنی ، مشکل زیست محیطی نیز دارد و از طرفی زباله شهر های رودسر ، کلاچای، چابکسر ، رحیم آباد ، واجارگاه و روستاهای مجاور را تحت پوشش قرار می دهد.

 

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات دیگر کارخانه کمپوست عدم وجود مکان دفن ریجکتی است ، گفت: عدم تفکیک زباله باعث می شود ، قریب ۷۰درصد زباله ها بصورت ریجکتی به شهرداری ها تحویل داده شود و چون جایگاهی برای دفن از سوی مدیریت شهرستان معرفی نشده ، ریجکتی ها در ساحل دفن می شود.

 

ابوطالبی خاطرنشان کرد: زباله هر روز تولید می شود ، اگر مدیران ارشد شهرستانی و استانی در این خصوص ورود نکنند مشکلات زیادی برای شهروندان پیش خواهد آمد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد
© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.