امروز : دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۳ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید زمین سایبر کشور را از دشمن بگیریم / لزوم تشکیل سازمان امنیت ملی ایرانی

رئیس اندیشکده یقین گفت: اکنون مطلق زمین سایبری ما متعلق به دشمن است و کنشگران سایبری ما باید با عملیات نامتقارن این زمین را از دشمن بگیرند

به گزارش رودسریها  حسن عباسی عصر امروز در نشست بررسی و تحلیل عملیات روانی در فضای مجازی که در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) رشت که با حضور فعالان فضای مجازی استان گیلان برگزار شد با اشاره به محدودیت‌های ایجاد شده برای فعالان سایبری کشور از سوی توییتر و اینستاگرام اظهار داشت: امروز حضور در فضای سایبر درواقع حضور در زمین دشمن است که در آن قائده عمل نیروهای انقلابی در این زمین در سراسر جهان دکترین دفاع نامتقارن است.

 

وی افزود: اگر یک نیروی انقلابی در زمین خود با قواعد خود عمل کند و در زمین دشمن با قواعد آن‌ها عمل کند موفق خواهد بود. اگر در زمین دیگری به قواعد او تن دادیم عملیات نامتقارن منفی را انجام داده‌ایم و مشکلی که ما امروز با لیبرال‌ها در سیاست و امنیت، اقتصاد و … داریم این است که آن‌ها در زمین دشمن با قواعد خودشان بازی می‌کنند.

 

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: اگر در نظام دانشگاه که مبنای علوم آن غیرتوحیدی است به شیوه خودمان عمل کردیم اقدام ما نامتقارن خواهد بود و اگر در سینما، سیاست و هر حوزه دیگری به قواعد خودمان عمل کردیم شیوه ما نامتقارن خواهد بود چون در زمین آن‌ها با قواعد خودمان عمل کرده‌ایم.

 

وی با تأکید بر لزوم تشکیل سازمان ان. اس.ای یا سازمان امنیت ملی ایرانی گفت: موضع ما درباره سازمانان. اس.ای روشن است و ما معتقدیم در فضای سایبر لزومی ندارد در زمین دشمن بازی کنیم. اگر یک سازمان NSA ایرانی داشته باشیم نیازی نخواهد بود در زمین دشمن با قواعد خودمان بازی کنیم.

 

عباسی با بیان اینکه بعضی از دانشگاهیان و مسئولان و سلبریتی های لیبرالی معتقد هستند در عصر جهانی‌شدن تشکیل سازمانان اس ان ای ایرانی معنی ندارد و می‌گویند ما در این جهان می‌خواهیم دور خودمان دیوار بکشیم اظهار کرد: ما در جمهوری اسلامی برای اینکه در دام دشمن نیافتیم ناچار هستیم سازمانی شبیه سازمان ان اس ای در سازمان‌های نظامی ایجاد کنیم. پست و تلگراف و تلفن در آمریکا خودش تنها یک کاربر در اینترنت است و متولی اینترنت در جهان ارتش است.

 

وی تأکید کرد: ایران مجبور است اگر بخواهد سازمان سایبر تمدن ساز داشته باشد باید سازمان ان اس ای ایجاد کند. تا کی ما باید در زمین دشمن بازی کنیم درحالی‌که آن‌ها هر وقت بخواهند ایستاگرام، توییتر، تلگرام و کل اینترنت را می‌بندند.

 

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه باید زمین سایبر را در کشور از دشمن بگیریم افزود: اکنون مطلق زمین سایبر زمین دشمن است که متولی این زمین هم ارتش آمریکاست. اخیراً برخی گفته‌اند که اینترنت در دنیا رها و آزاد است و هیچ‌گونه متولی‌ای ندارد. هر کس این حرف را می‌زند نادان است.

 

عباسی با بیان اینکه اکنون در فضای سایبری کنشگران مجازی کشور یک نوع شلختگی وجود دارد گفت: ما باید غیر از تکنیک باید قواعد عملیات روانی را هم بدانید تا حضور ما در فضای مجازی یک حضور مؤثر و کارآمد باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.