امروز : جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۳ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قهرمان نهمین دوره مسابقات گل کوچک لزرجان واجارگاه مشخص شد

پرونده نهمین دوره رقابت های فوتبال گل کوچک جام عید سعید فطر در منطقه لزرجان واجارگاه شهرستان رودسر با قهرمانی تیم پرسپولیس رحیم آباد بسته شد.

سعید پورحسین مسئول برگزاری این مسابقات عصر روز پنجشنبه در حاشیه مراسم اهدای جوایز به تیم های برتر به خبرنگار رودسریها از شرکت ۲۱تیم از شهرهای مختلف شرق گیلان در این دوره از رقابت ها خبر داد.

 

وی افزود :با پایان یافتن این مسابقات که به صورت دوره‌ای برگزار شد در نهایت تیم پرسپولیس رحیم آباد در جایگاه نخست تکیه زد و تیم های قزل سرای شیخ زاهد چابکسر و اتحاد سیاهکشان اشکورات رحیم آباد به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

به گفته وی،  به تیم های برتر این مسابقات علاوه بر جایزه نقدی،  کاپ و لوح تقدیر اعطا شد.

 

پورحسین با بیان اینکه این مسابقات با همکاری پایگاه مقاومت شهید فرقانی لزرجان،  شهرداری و شورای اسلامی شهر واجارگاه و با مشارکت اهالی منطقه برگزار شد استقبال علاقمندان از این دوره از مسابقات را ستود و از مهم ترین دلایل برگزاری آن را ایجاد فضای مفرح و با نشاط، توسعه و ترویج ورزش، شناسایی استعدادها و قابلیت های جوانان و نیز دوری جوانان از آسیب های اجتماعی  ذکر کرد.

 

بر پایه این گزارش،  نهمین دوره رقابت های فوتبال گل کوچک جام عید سعید فطر که صبح روز پنجشنبه جاری در منطقه لزرجان واجارگاه آغاز و تا عصر روز جاری ادامه داشت سر انجام با قهرمانی تیم پرسپولیس رحیم آباد پایان یافت.

 

تهیه خبر:عباس جعفری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.