امروز : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۷ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار مدیران آموزشگاه های آزاد هنری با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر

جمعی از مدیران آموزشگاه های آزاد هنری شهرستان ، صبح امروز ٢٢ خرداد ٩٨ با سرپرست این اداره دیدار و ضمن معارفه خود ، درخصوص پاره ای از مسائل و مشکلات موجود در این مکانهای آموزشی گفتگو نمودند.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، در ابتدای این نشست ، کمال عباس نژاد سرپرست  اداره فرهنگ و ارشاد رودسر ضمن خوشامدگویی به مدیران آموزشگاه ها ، از حمایت این اداره از آموزشگاه های آزاد خبر داد و تصریح کرد : همکاری آموزشگاه های آزاد و تجمیع کارها و کارهای ابتکاری می تواند به آموزشگاه ها و هنرجویان این مراکز کمک کند.

 

وی گفت : ثبت اختراعات هنرمندان و ایده های آنان و بیمه هنرمندان ، در دستور کار این اداره قرار خواهد گرفت ، تا بتوانیم از این طریق به هنرمندان توجه ویژه ای داشته باشیم.

 

عباس نژاد برگزاری ورک شاپ با حضور اساتید برجسته کشوری – جلوگیری از تدریس خصوصی در برخی مراکز غیر قانونی و بدون مجوز – حمایت از صندوق های داخلی – معرفی آموزشگاه های آزاد هنری به آموزش پرورش و شهرداریها – حمایت حقوقی از آموزشگاه ها – شناسایی و تجلیل از هنرجویان مستعد آموزشگاه ها را جهت حمایت از آموزشگاه های آزاد عنوان داشت.

 

در ادامه این نشست نیز ، مدیران آموزشگاه های آزاد هنری اهورا ( آقای محمدنژاد ) – وارش ( سرکار خانم غروی ) – بیکران ( سرکار خانم تاجبر ) – نوای ایران ( استاد هادی جعفری ) – چهره خزر ( آقای خسروپور ) – صبا ( آقای صفری ) – رنگ واژه ( آقای غلامی ) – فروجی ( آقای فروجی ) – آوای گیلان ( آقای دهقانی ) و نقش آفرین ( سرکار خانم امیری ) ضمن معرفی خود ، مسائل و مشکلات موجود در آموزشگاه خود را مطرح کردند.

 

مدیران آموزشگاه های حاضر در نشست ، تخصیص وام کم بهره به مراکز هنری – حمایت های حقوقی – درخواست همکاری دیگر ارگانها و معرفی آموزشگاه ها و فعالیت آنها در سطح شهر – تسهیلات بانکی – حمایت از آثار هنرمندان – حمایت جهت جذب هنرجویان در آموزشگاه های آزاد و مسائل معیشتی اهالی هنر را درخواست کردند.

 

درخاتمه این نشست ، از مسئولین آموزشگاه های آزاد ، خواستار معرفی هنرجویان مستعد جهت هنرمندی و معرفی در طرح تابستانی شد و پیشنهاد گردید تا آموزشگاه ها جهت جذب بیشتر هنرجویان ، تنوع در نوع آموزش را در دستور کار خود قرار دهند.

 

تجلیل آموزشگاه آزاد تجسمی چهره خزر از سرپرست اداره و قدردانی از آموزشگاه موسیقی اهورا از وجود  استفاده روان شناس در این آموزشگاه، از حاشیه های جالب این نشست صمیمی بود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.