امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۳ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره گیری از ظرفیت طرح سلامت دریا در کلاچای

شهردار کلاچای بر لزوم بهره مندی مردم از سواحل دریا این موهبت الهی تاکید کرد و گفت: خوشبختانه با بهره‌گیری از همه توان و ظرفیت زیر ساختهای لازم برای استفاده بهینه میهمانان و مسافران در طرح سلامت مجتمع تفریحی و گردشگری نگین شمال این شهر فراهم است.

شهردار کلاچای در گفتگو با خبرنگار رودسریها بر لزوم بهره مندی مردم از سواحل دریا این موهبت الهی تاکید کرد و گفت:  خوشبختانه با بهره‌گیری از همه توان و ظرفیت زیر ساختهای لازم برای استفاده بهینه میهمانان و مسافران در طرح سلامت مجتمع تفریحی و گردشگری نگین شمال این شهر فراهم است.

 

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح سلامت دریا در مجتمع نگین شهر از اول تیر ماه جاری آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت افزود: علاوه بر استقرار ۱۲منجی غریق  زن و مرد در دو طرح برادران و خواهران و هشت همیار پلیس از ظرفیت  اورژانس ۱۱۵و هلال احمر نیز به خوبی استفاده خواهد شد.

 

ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی روز سه‌شنبه،  جلوگیری از حوادث احتمالی و کمک به شناگران  را از مهمترین دلایل برای بهره گیری از ظرفیت  این نیروها عنوان کرد.

 

به گفته وی،  تمام اهتمام و تلاش ما بر این است تا مسافران و گردشگران تابستانی که این شهر را برای گذراندن تعطیلات تابستانی انتخاب کرده اند با خاطره خوش به شهرهای خود بازگردند.
شهردار کلاچای یادآور شد :بر اساس هماهنگی های به عمل آمده و توافقات صورت گرفته از قایق  هلال احمر جهت گشت های دریایی و کنترل شنا در مناطق پر خطر و حادثه خیز استفاده خواهد شد.

 

مهندس اثنی‌عشری ماچیانی،  مناطق حادثه خیز سواحل این شهر را محدوده آتش نشانی (پارک ساحلی) ،  کوی چهل دستگاه،  مجتمع پزشکان و بابا محسن ذکر و از مسئولان خواست در استقرار منجیان غریق در این مناطق اهتمام ویژه ای داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه تمام مطالبات منجیان غریق سال گذشته این شهرداری پرداخت شده بیان کرد: پیش بینی می شود امسال  بیش از ۳میلیارد ریال برای اجرای طرح سلامت دریا مجتمع نگین شمال شهرداری کلاچای سرمایه‌گذاری شود.

 

شهر کلاچای ۴کیلومتر نوار ساحلی دارد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.