امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۲۰:۱۲ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار آمد ، استاندار رفت !!

پیش از آغاز تحلیل یک پرسش را مطرح می کنم و آنهم اینکه، به راستی این همه نماینده مجلس، روحانیان و افراد صاحب نفوذ در گیلان و گیلانیهای حاضر در دولت و بخش های غیر دولتی چه می کنند که در استان نمی توانیم برای چهار سال هم که شده ثبات مدیریتی نسبی در حوزه اجرایی و مدیریت شهری داشته باشیم؟”.

رودسریها ؛ بعنوان یک گیلانی قلب انسان به درد می آید وقتی شاهدیم چهل است این استان به معنای واقعی به یک مرکز بازآموزی، کار آموزی، کسب تجربه و دانش آموزی تبدیل شده تا افراد مدتی بیایند، بیاموزند و به مسئولیت های بالاتر ارتقاء پیدا کنند.

 

زمانی هم که افراد استان را ترک می کنند یا ترک داده می شوند،  یک دوره گذار پدید می آید که استان و یا شهرستان یا آن سازمان و نهاد بدون مدیر می ماند و …..

 

تبعات این رفتارهای مکرر  و بی انتها در گیلان هم نابسامانی ها، عقب ماندگیهای، بی تفاوت ها در درون مجموعه و نیز درون جامعه است. به راستی چرا ما در گیلان چنین سرنوشتی داریم و چرا کسی فکری به حال استان نمی کند.؟!

 

به خاطر داریم  که شهر رشت مرکز گیلان ۱۱ ماه بدون شهردار بود و آش به حدی شور شد که فریاد نماینده ولی فقیه هم بلند شد که شهر بدون شهردار که ممکن نیست و باقی ماجرا که همه اهل فن و سیاست می دانند.؟

به قلم ، مجید محمدپور
نویسنده، روزنامه نگار و استاد علوم ارتباطات

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.