امروز : شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۰۸ - ۱۸:۳۶ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه شهدا مسیر عزت و صیانت از دین است

سردار کهنسال در یادواره ۱۴۵شهید بخش کلاچای گفت:راه شهدا مسیر عزت و صیانت از دین است

به گزارش خبرنگار رودسریها ، سردار سرتیپ پاسدار کمیل کهنسال از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس یادواره ۱۴۵شهید والامقام بخش کلاچای با بیان اینکه مرگ با عزت و شرافتمندانه از زندگی سراسر ذلت و خواری برای ما بسیار حائز اهمیت است افزود: شهدا به ما آموختند نباید  تابع و پذیرش نظام های طاغوتی،  آمریکایی و صهیونیست ها باشیم این تعالیم فرهنگ عاشورا است که ملت ایران آن را آموخته است.

 

وی با اشاره به اینکه عزت،  شرف و ناموس کشور ما در گرو خون شهداست گفت: مسیر و راه شهدا مسیر عزت و صیانت از دین است و شهدای ما همین مسیر را پیمودند و ما هم وظیفه داریم این راه را دنبال کنیم.

 

وی با یادآوری این مطلب که هدف شهدا استمرار اسلام و نظام اسلامی است اظهار کرد: حفظ و حراست از انقلاب تداوم راه شهداست.

 

سردار سرتیپ پاسدار کهنسال با اشاره به اینکه این ملت به پشتوانه شهدا زیر بار ذلت و خواری نخواهد رفت اضافه کرد: شهدا در گفته های خود صادق و پا بر جا بودند و پای حق ایستادند و ما هم وظیفه داریم پای آرمان های و ارزش های انقلاب و شهدا  ثابت قدم باقی بمانیم.

 

به گفته وی،  جمهوری اسلامی ایران امروز  یک ابرقدرت در صحنه بین‌المللی است،  مشکل ما در داخل است برخی ها به دنبال جناح بندی و دودستگی هستند ما مقابل اینها می ایستیم.

 

بر پایه این گزارش در مراسم یادواره شهدای والامقام بخش کلاچای شهرستان رودسر جمعی از مسئولان،  خانواده‌های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند.

تهیه خبر: عباس جعفری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.