امروز : شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۷:۵۹ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عدم بهره گیری از نیروهای شرکتی در چارت شهرداری

زنده دل شهردار رودسر در جلسه مشترک شهرداران و دهیاران استان گیلان، عدم توان استفاده شهرداران ازنیروهای شرکتی در چارتهای خالی را یکی از مشکلات کنونی شهرداریها عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، رضا زنده دل  در این جلسه منابع انسانی و مالی را دو مولفه اصلی شهرداریها خواند و بیان داشت: در شهرداریها ما با انواع نیروهای استخدامی، شرکتی قرارداد معین و ….مواجه ایم و از طرفی در شهرداریها شاهد چارتهای خالی هستیم و این در حالی است که شهرداران توان استفاده ازنیروهای شرکتی در این چارتها را ندارند.

 

وی پرداخت حقوق نیروهای شهرداری ها را بسیار مهم خواند و گفت : با توجه به تغییرات اعمال شده در حقوق وزارتی حقوق دریافتی شهرداریها بسیار کمتر از دیگر سازمانها بوده است.

 

شهردار رودسر افزود: در خصوص منابع مالی با توجه به کاهش کمک های دولت در تملک های دارایی با توجه به تخصیص ها که بسیار اندک است شهرداران به ناچار فروش تراکم را در پیش گرفتند.

 

زنده دل با اشاره به تاکیدات وارده بر شهرداران در خصوص ورود به بخش سرمایه گذاران تصریح کرد: با توجه به شیوه نامه های ارائه شده ، شایسته است تا فعالیت های سرمایه گذاری به صورت کار پیمانکاری لحاظ نگردد. بنابراین ضروری است تا نیروهای نظارتی در فرآیند سرمایه گذاری حضور داشته باشند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.