امروز : دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۸:۳۲ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار اولین آلبوم موسیقی سنتی” مجید محمدپور “

آلبومی با آهنگسازی هنرمندانه استاد صابر غلامی پور شامل سه ترانه فارسی و گیلکی با صدای مجید محمدپور منتشر شد

به گزارش رودسریها ، آلبوم موسیقی سنتی مجید محمدپور با آهنگسازی هنرمندانه استاد صابر غلامی پور شامل سه ترانه فارسی و گیلکی تقدیم هنردوستدان عرصه موسیقی شد.

 

ترانه “حس سبز جستجو”  با شعری شیوا از دکتر مظاهر زمانی متخلص به  “رافا” ، “سبز شمالی” با شعری  برگزیده  از  شاعر  نامی عباس رسولی املشی و “بهار” با شعر ترانه ای از مجید محمدپور به زبان گیلکی حاصل بیش از دو سال کار این خواننده است.

 

خواننده این آثار که خود نویسنده چند اثر تالیفی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی و استاد علوم ارتباطات و مدیریت در دانشگاه است چهارمین اثر خود را با نام “زیبای من”  تا اواخر تابستان امسال منتشر می کند.

 

وی درباره ادامه کار هنری اش گفت:مصمم است در آینده آثارش را به موازات کارهای سنتی اصیل و فاخر فارسی  بر روی ترانه های محلی ” گیلکی و غرب مازندرانی” متمرکز کند.

 

وی تصریح کرد: در انتخاب اشعار و مفهوم آن ها بسیار وسواس دارد وهمه تلاشش این است که از استان گیلان و غرب مازندران موسیقی با اصالت و فاخر در عین حال پرمحتوا ارائه کند،موسیقی که در شان مردمان فهیم ، فرهنگی و آگاه این منطقه باشد.

 

مجید محمدپور دارای بیش از ۱۴ کتاب و تالیفات متعددی علمی نیز بوده که با استقبال دانشجویان و دانشگاهیان ،بارها و بارها آثارشان تجدید چاپ شده است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.