امروز : دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین دوره آموزشی شعر ویژه شاعران جوان گیلانی برگزار می شود

نخستین دوره آموزشی شعر ویژه شاعران جوان گیلانی در رشت برگزار می شود.

به گزارش رودسریها ، مسئول کانون ادبی قلم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه نخستین دوره آموزشی شعر ویژه شاعران جوان استان گیلان برگزار می شود، اظهار کرد: فراخوان ثبت نام از علاقه مندان از روزهای گذشته منتشر شده است.

مجتبی حاذق به شرایط سنی ثبت نام در این دوره آموزشی اشاره کرد و گفت: تنها متولدان سال ۷۴ به بعد می توانند در این دوره ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی هم در بخش خواهران و هم برادران برگزار می شود، افزود: افتتاحیه این دوره نیمه دوم مرداد ماه امسال با برگزاری یک اردوی آموزشی درون استانی با حضور اساتید و شاعران برتر کشوری برگزار می شود.

حاذق با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام در این دوره آموزشی تا ۳۰ تیر ماه امسال است، ادامه داد: علاقه مندان برای حضور در این دوره باید ۵ اثر خود را به دبیرخانه ارسال کنند که بعد از بررسی آثار نفرات واجد شرایط می توانند به مدت یکسال در این دوره آموزشی حضور یابند.

وی در ادامه با بیان اینکه در این دوره یکساله سه اردوی آموزشی در داخل و خارج استان برگزار می شود، بیان کرد: برگزاری جلسات نقد هفتگی شعر در حسینیه هنر رشت، نقد تلفنی شعر برای شرکت کنندگان شهرستانی که شرایط حضور در مرکز استان را ندارند، ارائه سیر مطالعاتی و جلسات ماهیانه عصر شعر از دیگر برنامه های این دوره یکساله آموزشی است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.