امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰:۲۳ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سارقان سیم برق با ۲۶ فقره سرقت در رودسر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی رودسر از دستگیری ۲ سارق سیم برق با ۲۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بابک علیزاده در گفتگو با خبرنگار رودسریها با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان رودسر، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان دریکی از روستاهای رودسر حین سرقت توسط اهالی رؤیت و پس‌ازآن با یک دستگاه خودرو سواری تیبا اقدام به فرار کردند ادامه داد: اهالی موضوع سرقت و مشخصات خودرو آنها را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام و مشخصات خودرو مورد نظر در اختیار تمامی واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت تصریح کرد: بعد از چند ساعت گشت‌زنی مأموران انتظامی خودرو مورد نظر را در بخش کلاچای مشاهده، آن را متوقف و یکی از متهمان را دستگیر کردند.

علیزاده تصریح کرد: متهم ۳۲ ساله در بررسی فنی پلیس به ۲۶ فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان رودسر با همدستی فردی دیگر و فروش سیم‌های سرقتی به یک مال‌خر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی گفت: مأموران پلیس با انجام تحقیقات همدست ۴۲ ساله متهم را شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش سیم‌های برق سرقت شده را ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، بیان داشت: تلاش برای دستگیری مال‌خر ادامه دارد.

علیزاده خاطرنشان کرد: متهمان که دارای سوابق متعدد سرقت بودند با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در پایان ضمن تأکید بر همکاری و ارتباط مداوم شهروندان با پلیس، از مردم خواست، ضمن توجه به هشدارهای پلیس در پیشگیری از سرقت و سایر ناهنجاری‌های اجتماعی، زمینه ارتکاب جرم را از سارقان سلب کرده و با اعلام به‌موقع اخبار و اطلاعات در مورد هرگونه مورد مشکوک از طریق سامانه ۱۱۰ پلیس را در ایجاد امنیت یاری کنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.