امروز : شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۳ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اگر می خواهیم قهرمانان ما الگوی نوجوانان و جوانان شوند باید از آنها حمایت کنیم

رئیس شورای ورزش بخش چابکسر گفت:اگر می خواهیم قهرمانان ما الگوی نوجوانان و جوانان شوند باید از آنها حمایت کنیم

به گزارش خبرنگار رودسریها ، انوشیروان مباشرامینی بخشدار چابکسر روز سه شنبه و در جلسه شورای ورزش چابکسر با اشاره به نقش قهرمانان ورزشی به عنوان الگو در جذب نوجوانان و جوانان به ورزش گفت: اگر می خواهیم قهرمانان ما الگوی نوجوانان و جوانان شوند باید از آنها حمایت کنیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت ورزش در بخش چابکسر اشاره و با توجه به پتانسیل بالای این بخش در عرصه ورزش گفت: همانطور که پیشتر هم اشاره کردم پتانسیل ورزش و ورزشکاران بخش چابکسر  بالاتر از یک بخش است و حتا با سایر شهرستانها نیز برابری می کند و تعداد قهرمانان ملی و کشوری و برگزاری برنامه های ورزشی در سطح بخش خود گویای همین امر می باشد.

 

رئیس شورای ورزش بخش چابکسر  همچنین در این جلسه ضمن انتقاد از عملکرد برخی هیئت های ورزشی بخش چابکسر گفت: مسئولان هیئت های ورزشی که فعال نیستند در صورت عدم بازنگری در عملکرد خود حتماً تغییر خواهند کرد و از سرپرست اداره ورزش و جوانان چابکسر می خواهم که به صورت جدی این مورد را پیگیری کنند.

 

مباشرامینی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به تشکیل صندوق حمایت از ورزش چابکسر گفت: هدف از تشکیل این صندوق حمایت از ورزش و ورزشکاران چابکسر است و اگر می خواهیم این صندوق در راستای اهداف خود موفق باشد باید همه و به ویژه هیئت های ورزشی از آن حمایت و پشتیبانی کنند.

 

وی به اقدامات صورت گرفته توسط صندوق اشاره و افزود: یکی از اقداماتی که با حمایت این صندوق در حوزه ورزش چابکسر انجام شد بازسازی حمام سالن ورزشی شهدای گیلانده بود که یکی از دغدغه های ورزشکاران بود که خوشبختانه این مشکل رفع شده است

 

شایان ذکر است در پایان جلسه از  مجید تقی زاده قهرمان پرورش اندام جهان و فرزین فلاح شمسی قهرمان وزنه برداری آسیا تقدیر و از سوی صندوق حمایت از ورزش چابکسر هدایایی به این دو نفر اهدا شد.

 

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.